Ці 7 звичок змушують нас старіти швидше, особливо шкіру …

Ми можемо подбати про себе і затримати процес старіння і виглядати чудово в будь-якому віці!

Ви знаєте, що багато яких з наших звичок призводять до старіння вашої шкіри завчасно? Необхідно терміново позбутися від цих звичок!

Ці 7 звичок змушують нас старіти швидше, особливо шкіру ...

1. Безсоння

Сон дійсно необхідний для вашого здоров’я. Якщо у вас є проблеми зі сном, то шкіра починає швидше старіти. Це тому, що, коли ми спимо, вивільняється гормон росту, який відповідає за стимулювання вироблення колагену, особливо на шкірі обличчя, шиї і декольте. В результаті безсоння ми отримуємо дефіцит колагену, що робить нашу шкіру в’ялою, а суглоби хворобливими.

2. Піддавати себе занадто сильним сонячним променям

Сонячна радіація є одним з перших факторів старіння. Це призводить до появи дуже виразних плям на шкірі, потовщення шкіри і зморшок. Коли ви загоряєте, ви не тільки змінюєте колір своєї шкіри, але і сприяє передчасному старінню шкіри.

Приймайте сонячні ванни вранці або після 16 годин. Наносіть на шкіру перед виходом на сонце тонкий шар кокосової олії, вона захистить шкіру від опіку.

3. Стрес

Він є однією з причин передчасного старіння всього організму, особливо шкіри. А також сприяє появі сивого волосся і випадання волосся серед багатьох інших негативних впливів на наше тіло.

4. Малорухливий спосіб життя

Люди, які зазвичай активні, насолоджуються набагато кращою якістю життя. При малорухливому способі життя ви будете швидко втрачати молодість і піддавати себе нескінченному списку хвороб.

5. Куріння

Абсолютно доведено, що куріння провокує передчасне старіння, завдяки чому ви отримуєте набагато більш грубу, зморшкувату і жорстку шкіру. А також сприяє швидшому пошкодженню легень.

6. Погане харчування

Якщо у вас є звичка часто сидіти на дієтах, щоб схуднути, то це серйозна помилка. В результаті серйозного обмеження в їжі, наш метаболізм сповільнюється, викликаючи несприятливий ефект. В результаті організм харчується вашими власними білками, до складу яких входить колаген і еластичність шкіри знижується.

7. Образа

  1. В результаті підвищує активність нервової системи, що змушує вживати багато ліків і знижує якість сну.
  2. Злопам’ятність підвищує рівень гормону, званого кортізолом. Цей гормон змушує людину набирати вагу, підвищувати рівень цукру в крові, і шанси на діабет дуже високі. Будьте позитивні, і ви будете щасливі і затримаєте старіння.
  3. Займайтеся фізичною активністю мінімум 30 хвилин щодня, і цього буде достатньо, щоб ви помітили неймовірні зміни, які відбудуться в вашому тілі, і повірте, ви відчуєте себе набагато краще.
  4. Вживайте натуральний вітамін С, який забезпечує велику кількість антиоксидантів, що запобігають старінню вашої шкіри.
  5. Хороший сон стимулює творчий потенціал і пам’ять, а також допомагає серцево-судинній системі працювати набагато краще, і, таким чином, у вас буде чудова шкіра.
  6. Завжди стежте за своїми руками, так як їх шкіра старіє швидше. Регулярно відлущуйте шкіру і використовуйте зволожуючі засоби.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал