Торт “Поліно” з листкового тіста: найпростіший рецепт

Дуже рідко готую торти. Навіть на елементарне печиво після роботи не залишається сил. Саме тому виділила для покупного листкового тіста цілу полицю в морозилці. Якщо зовсім лінуюся, просто запікаю його смужками, посипавши корицею та цукром. А коли хочеться чогось смачнішого, готую торт «Поліно».

Це ідеальний буденний десерт із нічого. Особливо якщо ви така ж запаслива людина, як я. Адже варене згущене молоко і сир у мене на кухні завжди є. Тому балую рідних таким тортиком майже через день.

Інгредієнти:

  • Згущене молоко варене – 400 г
  • Листкове дріжджове тісто – 1 кг
  • М’який сир – 300 г

Приготування:

Пласти тіста легенько розкачайте, наріжте смужками. Викладіть їх на лист, вистелений пергаментом і відправте в розігріту до 210 ° C духовку хвилин на 15-20 хвилин.

Далі палички охолодіть. Відкладіть убік 3–4 шт. для крихти. Для крему змішайте міксером згущене молоко і сир. Тепер зберіть торт. На харчовій плівці намалюйте прямокутник із крему.

На нього викладіть ряд паличків. Краще зробити 2-3 шари. Кожен із них перемазуйте кремом. Потім, підтягуючи плівку, згорніть палички у рулет. Відправте його в холодильник на ніч.

Особисто я залишаю солодке поліно у холодильнику хоча б на 3 години. За цей час воно повністю застигає. Тоді я посипаю торт крихтою з листкових паличок, що залишилися, подаю його до вечірнього чаю. Найпростіший десерт із бюджетних інгредієнтів. Сподобався?

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал