Три головні секрети, щоб цибуля виросла розміром з апельсин

Ріпчаста цибуля розміром з апельсин – мрія будь-якого городника. Виявляється, перетворити її на реальність не так вже й важко. Дізнайтеся три головні секрети, які дозволяють виростити велику цибулю, і ваш урожай буде на заздрість усім сусідам.

Три головні секрети, щоб цибуля виросла розміром з апельсин

Правильний догляд та дотримання певних правил допоможуть у цій нехитрій справі. Будьте уважні на всіх етапах вирощування даного овоча, і незабаром ви зможете займатися навіть його продажем. Адже розмір цибулі зможе здивувати будь-кого!

Три головні секрети, щоб цибуля виросла розміром з апельсин

Як виростити велику цибулю: 3 ключові моменти це сольове оброблення

Дачники з гідним урожаєм знають, що цибуля потребує передпосівної обробки. Це допомагає очистити посівний матеріал від різноманітних забруднень, захищає культуру від шкідників. Завдяки правильній обробці цибуля зможе перенести агресивну дію навколишнього середовища. Один з найдієвіших розчинів – сольовий. Обробка ним перед посівом не дуже хитромудрий:

  1. Розводимо 3 ст. л. солі у 3 л теплої води.
  2. У готовий розчин занурюємо посадковий матеріал і чекаємо 2-3 години.
  3. Ретельно промиваємо кілька разів.

Боротьба зі шкідниками

Цибулева муха – найнебезпечніший шкідник, який може зіпсувати ваш урожай. Обов’язково захищайте овоч від паразита. Впоратися з таким завданням вам допоможе ефективний народний засіб, яким слід обробляти ґрунт перед посадкою цибулі. Алгоритм дій:

  1. Беремо 10 л чистої води та розводимо в ній 3 ст. л. нашатирного спирту.
  2. Поливаємо ґрунт 3 рази на місяць. Після цього терміну додаткове проведення процедури не знадобиться.

Дріжджове підживлення

Безумовно, щоб цибуля була великого розміру, необхідно пам’ятати про підживлення. Його застосування дозволить збільшити врожайність. Копійкове і найдієвіше підживлення цибулі готується таким чином:

  1. У 10 л теплої води розчиняємо 10 г сухих дріжджів. Всипаємо 50 г цукру та перемішуємо.
  2. Залишаємо у теплому місці на 48 годин.
  3. Перед поливом розбавляємо дріжджову суміш із теплою водою у пропорціях 1:5.

Вирощуйте цибулю в городі, підвіконні або в теплиці. Виберіть собі оптимальний спосіб боротьби з шкідниками і візьміть на замітку рецепт підживлення. У цьому випадку ви отримаєте екологічно чистий продукт великого розміру, який радуватиме око.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал