Це швидке вирішення всіх проблем шкіри стоп і нігтів! 6 рецептів

Це швидке вирішення всіх проблем шкіри стоп і нігтів! 6 рецептів

Дуже просто і ефективно! Результати вже після першого застосування!

1. Від втомлених ніг

Якщо ви стоїте весь день, то ця заспокійлива суміш допоможе полегшити біль. У великій ванні змішайте 1 чашку солі морської солі, 1 чашку оцту і ½ чашки відвару лаванди. Приймати 20-30 хвилин.

2. Грибок шкіри стоп

Додайте в нього 1/3 склянки яблучного оцту на кожен літр використаної води. Помістіть ноги як мінімум на 15 хвилин, щоб полегшити свербіж, усунути запалення і інші симптоми. Робіть це кожен день протягом десяти днів.

3. Щоб усунути неприємний запах

Щоб допомогти боротися з неприємним запахом ніг, об’єднайте три частини води з однією частиною оцту в ванні для ніг. Ви можете використовувати яблучний оцет або білий оцет для цього.

4. Від бородавок і мозолів

Оцтова кислота є м’яким засобом. В результаті може допомогти зменшити появу мозолів і бородавок. Змішайте рівні частини білого оцту і гарячої води, потім замочіть ноги.

А також ви можете нанести на проблемну область вату, змочену в оцті, закріпити і залишити там на ніч.

5. Від грибка нігтів

Змішайте дві частини води з однією частиною оцту і занурюйте ноги в неї на 15 хвилин кожен день. Яблучний оцет краще, так як має протигрибкові властивості.

6. Для регулярного догляду за ногами використовуйте оцет

Для щоденного догляду помістіть ноги у ванночку з двох літрів теплої води. А також додайте 1/4 склянки білого оцту і декількох крапель ефірних масел. Замочіть на 45 хвилин, а потім акуратно потріть ноги пемзою.

Якщо у вас відкриті рани, подряпини або порізи на ногах, не використовуйте ванну з оцтом. Якщо у вас діабет або інші захворювання, які впливають на приплив крові до ваших ніг, будьте дуже обережні.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал