Ці симптоми попереджають нас про нестачу кальцію в кістках! (Відео)

Кістки на 70% складаються з кальцію, але дуже важливо, щоб цього мінералу вистачало не тільки для кісток, але і для нервів і клітин тіла.

Недолік кальцію може призвести до остеопорозу. Тому важливо включати його в свій раціон. Особливо в літньому віці, коли прогресує втрата кальцію з організму.

Ці симптоми попереджають нас про нестачу кальцію в кістках! (Відео)

Щоб визначити, страждаємо ми від дефіциту кальцію, нам потрібно тільки подивитися на сигнали, які посилає наше тіло . Це ряд симптомів, які можуть не мати прямого відношення до кісток. Але також попередити нас про необхідність поповнити запаси цього мінералу. Знання цих ознак допоможе нам вирішити проблему швидко і просто, не чекаючи розвитку серйозних захворювань.

Симптоми, які вказують на дефіцит кальцію:

М’язові спазми.

Коли ми страждаємо від м’язового спазму, перше, про що ми зазвичай думаємо, це то, що ми перевантажені або відчуваємо нестачу калію. Однак, коли ці судоми виникають занадто часто і в таких повсякденних діях, як ходьба або рух рук під час роботи по дому, то це може бути явною ознакою нестачі кальцію в кістках.

Суха шкіра і проблеми з нігтями.

Кальцій допомагає регенерувати тканини і замінювати старі клітини новими. При цьому шкіра і нігті є областями тіла, де це явище найбільш помітно. Якщо ваша шкіра стала більш сухою, ніж зазвичай, то вам варто включити в свій раціон більше кальцію.

Біль в кістках і м’язах.

Біль в кістках можна сплутати з болем в суглобах при таких захворюваннях, як артрит або остеоартрит. А також може бути пов’язано зі старими травмами або просто зменшенням кількості кальцію в кістках.

Випадання і ламкість волосся.

Як ми вже говорили на початку цієї статті, кальцій необхідний не тільки для кісток, але і виконує важливі функції в багатьох інших частинах тіла, таких як волосся. Дефіцит цього мінералу може зробити наше волосся ламким, тьмяним і сприяти їх випаданню.

Високий кровяний тиск

Коли нам не вистачає кальцію, підвищується ймовірність розвитку гіпертонії. Ця хвороба може супроводжуватися кровотечею з носа. А також більш-менш інтенсивними головними болями і змінами в зір.

Передменструальний синдром і менструальний біль

Залежно від жінки менструація може супроводжуватися болем і набряком в животі. А також затримкою рідини, занепокоєнням і навіть депресії. Це відбувається через великі гормональні зміни в цей період. Наукові дослідження виявили, що правильна кількість кальцію допомагає зменшити біль і інші симптоми.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал