У лоток чи в барабан? Розповідаємо, як правильно завантажувати засоби для прання в пральну машинку

Що впливає на результати прання? «Якість миючого засобу!» скажете ви, і будете праві. Але чи знаєте ви про нюанси, які допоможуть використовувати властивості вашого порошку або гелю максимально? Як прати одяг алергіків і дітей? Як заощадити і зберегти машинку чистою? Відповідь криється в тому, який засіб, куди і в якому випадку завантажувати.

Деякі користувачі пральних машин завантажують порошок тільки в лоток, інші впевнені, що закладати засоби краще виключно в барабан. Насправді, є деякі обставини, які в кожному окремому випадку можуть вплинути на варіант завантаження. Пояснимо, розповівши про позитивні і негативні моменти барабанного завантаження.

Плюси:

  1. Оскільки миючий засіб стикається з речами безпосередньо, його буде потрібно менше. Можна заощадити.
  2. Лоток залишається чистим (якщо, звичайно, ви не користуєтеся кондиціонером).
  3. При завантаженні в лоток частки порошку можуть прилипати до внутрішніх стінок машини і при полосканні потрапляти на білизну. Це особливо небажано для людей з контактним дерматитом і дітей. Для них краще барабанне завантаження.

Мінуси:

  1. При завантаженні порошку через лоток велика частина порошку потрапляє в барабан вже в розчиненому вигляді і починає впливати на забруднення раніше.
  2. Оскільки порошок розчиняється не відразу, при зіткненні з темною білизною він може виїсти фарбу.
  3. Таке завантаження порошку не підходить для режиму попереднього прання.

Але є засоби, які сам виробник рекомендує додавати тільки в барабан. В першу чергу – це капсули для прання. Також безпосередньо в барабан додають гелеподібні засоби. Через густу консистенцію з лотка вони вимиваються в повному обсязі, а ще починають стікати на білизну до початку набору води.

Також безпосередньо в барабан потрібно додавати всі засоби на мильній основі. У таких порошків великі частинки, вони можуть злипатися і забивати отвори. У барабан рекомендують додавати свої засоби і виробники еко-порошків (без фосфатів).

А ось якщо ви при пранні використовуєте кальциновану соду, то її за рекомендацією виробника потрібно додавати тільки в лоток – вона добре розчиняється і повністю звідти вимивається.

Ще більше коментарів і пояснень – у відео нижче.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал