Відмінний ефект від нетривіального використання кондиціонера для білизни. Перевірка лайфхака

Щоб автомобіль виглядав добре, за ним, потрібно доглядати. Причому як зовні, так і зсередини. Наприклад, для того, щоб панель виглядала більш свіжою, багато автомобілістів застосовують різні поліролі. Ці поліролі також мають антистатичний ефект, що вкрай важливо для панелі, яка приваблює пил буквально як магніт.

Звичайно, найчастіше поліролі коштують не так вже дешево, тому автомобілісти шукають їм ефективні і недорогі альтернативи. Наприклад, обробити панель можна звичайним кондиціонером для білизни типу “Lenor”. Засіб на його основі показує відмінний результат.

Вам будуть потрібні:

  • кондиціонер для білизни;
  • дистильована вода;
  • пляшка з пульверизатором

Для того щоб підготувати робочий розчин, беремо пляшку і наливаємо в неї кондиціонер для білизни і дистильовану воду в співвідношенні 1 до 1. Закриваємо пляшку, добре струшуємо і засіб готовий.

Можна тестувати. Попередньо протираємо панель від пилу, а потім ділимо її на 2 частини і одну з них обробляємо отримати розчином: розбризкуємо його по поверхні, а потім натираємо панель тканиною або серветкою. Відразу видно, результат.

Ще краще видно різницю на старих автомобілях, пластик яких вже помітно “втомився”.

Що ж стосується антистатичного ефекту засіб на основі кондиціонера для білизни, то він теж досить помітний. Ось стільки за тиждень накопичилося пилу на необробленій розчином половині панелі.

А ось такий результат дала через тиждень оброблена половина.

А нижче ви можете подивитися детальний відео перевірки цього саморобного засобу для полірування приладової панелі.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал