Ви не повірите, але до цих хвороб призводить нестача води! 10 ознак, на які слід звернути увагу!

Кожен день потрібно випивати не менше 8 склянок звичайної води, крім кави, чаю, соків, компотів і так далі. Але часто ми ігноруємо цю потребу нашого організму, що призводить до зневоднення.

Через те що в організмі не вистачає води, порушується метаболізм, а також не виводяться токсини. Особливо важливо багато пити влітку, так як в спекотні дні втрачається багато рідини, при цьому можлива поява непритомності і інших хворобливих станів.

Щоб дізнатися, чи достатньо ти п’єш, перевір себе на наявність наступних 10 ознак.

Симптоми зневоднення організму

 1. Сухість в очах
  Якщо ти відчуваєш легкий свербіж в очах, білки немов наливаються кров’ю, тоді обов’язково потрібно випити води. Коли її не вистачає в організмі, сохнуть слизові канальці. Це може привести до різних хвороб очей.
 2. Періодично з’являється сильна спрага
  Якщо у тебе виникає сильна спрага, мозок посилає активні сигнали і вимагає рідини. Це означає, що організм зневоднений.
 3. Почастішання серцебиття
  Коли в організмі недостатньо води, кров стає в’язкою, і вона починає повільніше циркулювати. При цьому збільшується навантаження на серце.
 4. Сухість у роті
  Якщо ти здоровий, але відчуваєш сухість у роті, швидше за все, твій організм починає відчувати зневоднення.
 5. Зменшення обсягу сечі і зміна її кольору
  Ще одна ознака нестачі води: зменшення об’єму сечі та її потемніння.
 6. Біль в суглобах
  Суглоби болять не тільки у людей у ​​віці. У деяких вони болять після бігу та стрибків. Якщо у тебе не було ніяких травм і хвороб, тоді, швидше за все, у тебе зневоднення. Хрящові диски людини складаються на 80% з води. Якщо її не вистачає, суглоби труться одна об одну, це і викликає біль.
 7. Суха шкіра
  Стан нашого здоров’я відбивається на нашій шкірі. Якщо у тебе дуже суха шкіра, напевно організму не вистачає води.
 8. Втрачається м’язова маса
  М’язи складаються наполовину з води, так що пити під час тренування трохи і маленькими ковтками потрібно обов’язково.
 9. Постійна втома і сонливість.
  Якщо ти не висипаєшся навіть після тривалого сну і весь час відчуваєш себе втомленим, тоді потрібно звернути увагу на те, скільки ти п’єш. Нехватка води призводить до нестачі кисню, звідси виникає такий стан.
 10.  Погіршення травлення.
  Якщо ти відчуваєш печію, обов’язково випий воду. Зайвим зволоженням кількість слизу в шлунку зменшується, при цьому концентрована шлункова кислота заподіює шкоди внутрішнім органам.

З віком організму стає все важче утримувати воду. Тому потрібно збільшувати її споживання. Щоб бути здоровим і молодо виглядати, потрібно дотримуватися правильного питного режиму протягом усього життя.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендовано звернутись до лікаря, при виникненні будь-яких змін в організмі!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал