Яблучне пюре без цукру – в моєму записнику записано як «Дитяче»


Пора збирати і робити заготовки з яблука. Сьогодні пропоную найпростіший і смачний рецепт яблучного пюре без додавання цукру. Таке пюре відмінно підійде для дитячого харчування і людей з високим вмістом глюкози в крові, та й не тільки.

Яблука як зазвичай добре мию під проточною водою, обрізаю від серединки.

Далі складаю в каструлю, на дно каструлі наливаю трохи води, прямо зовсім трохи, щоб тільки приховало дно. Це для того щоб на початку процесу варіння яблука не пригоріли до каструлі, а вже потім вони дадуть сік і будуть варитися в ньому. Варю на повільному вогні до м’якості, приблизно 15-20 хвилин. Все залежить від сорту самих яблук.

Ось так в результаті заварилися яблука.

А тепер приступаю до найцікавішого: ).

Відварені яблука необхідно пропустити через соковижималку. У мене є сучасна соковижималка, але в даному рецепті вважаю за краще використовувати бабусину з радянських часів. Хоч вона і дуже старенька, вся вже «пошарпана» і у неї бракує трохи деталей, але вона відмінно досі справляється зі своїми обов’язками на відміну від сучасних.

Ось така кількість вийшло соку, його я так само закатаю на зиму і зовсім трохи відходів від яблук.

Далі пюре розкладаю в стерилізовані банки, накриваю стерилізованими кришками, але не закручую повністю. З цієї кількості яблук у мене вийшло 4 – 0,5 літрові банки і приблизно ще 200 грам пюре, ну і баночку соку 0,5 літрову я вже закрутила.

Потім банки ставлю в каструлю, заливаю до «плечиків» теплою водою, каструлю накриваю кришкою, стерилізую на повільному вогні близько 7-10 хвилин. Після банки перевертаю догори дном, укутую до повного охолодження.

Готове пюре зберігаю в прохолодному місці ( в підвалі ).

Продукти:

  • Яблука — 3 кілограми 500 грам
  • Вода — 30 мілілітрів

Виходить чотири 0,5 літрових банки + 200 грам пюре і 0,5 літрова банку соку.

Не забудьте поставити Лайк і поділитися в соцмережах! Дякуємо!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал