Як ефективно позбутися другого підборіддя за пару тижнів! Ось що потрібно зробити

Друге підборіддя часта проблема. Воно може бути як у пампушок, так і у цілком струнких дам.

Овал обличчя через друге підборіддя виглядає оплившим. І набагато повнішим ніж насправді. На жаль, причина появи другого підборіддя не завжди зайва вага. Найчастіше воно з’являється із-за м’язової слабкості.

Як ефективно позбутися другого підборіддя за пару тижнів! Ось що потрібно зробити

Але це як не дивно добре! Тоді є можливість скорегувати овал обличчя за допомогою вправ. Вони спрямовані на зміцнення м’язів. Всі вправи досить прості у здійсненні.

Основна умова робити їх регулярно. Тоді друге підборіддя – піде всього за пару тижнів. Дані вправи розроблені давно і довели свою ефективність. Мало того, деякі фахівці виконують їх за допомогою рушники.

У цих вправ немає істотних протипоказань. Головне знайти на них час. Особливо вони підуть на користь дамам елегантного віку. Коли вікові зміни позначаються на зовнішності.

А найголовніше немає необхідності вдаватися до пластичних операцій. По-перше, вони дорогі, а по-друге є ризик ускладнень. Але це крайні заходи.

Отже, ось кілька простих вправ, які можуть скоригувати овал обличчя:

Випинання язика.

Висунути язик треба на повну силу. Спочатку намагаємося ним дістати носа. Тягнемо поки не відчуємо тиск. Без фанатизму і не більше 10 секунд. Потім опускаємо і намагаємося дотягнутися кінчиком до підборіддя. Теж близько 10 секунд. І так кілька разів.

Поплескування.

Теж ефективна вправа. Тильною стороною руки злегка ляскаємо по підборіддю. Можна взяти широкий гребінець і плескати зворотною стороною. Плескати треба відчутно, але без зайвого старанності.

В даному відео дівчина на особистому досвіді розповіла про не менш цікавих вправах

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал