Як не поправитися під час карантину. Замість перегляду новин роблю елементарні вправи!

Здоровий хребет і нирки – запорука молодості всього організму.

Внутрішні органи не можуть нормально працювати через неправильну поставу. Виною тому постійне просиджування на роботі чи вдома, погана тренованість тіла і рідкісна фізична активність. Особливо гостро ця проблема стоїть у людей, які страждають надмірною вагою. Тому багатьох цікавить питання про те, як виправити поставу.

Даоський вчитель, майстер цигун і творець «Системи цілющого Дао» Мантека Чіа стверджує, що вправи для зміцнення спини мають набагато більший вплив на організм, ніж ми думаємо. Вони благотворно впливають на поперекову область і оздоровлюють нирки, приводять у норму поставу, нормалізують стан шкіри.

Виправлення постави:

Вправи для постави від Мантека Чіа напрочуд прості та не займають багато часу. Зате допоможуть тобі збільшити розмір легких, поліпшити роботу печінки, нирок, шлунка і кишківника. Вправ всього три, вони дуже короткі, а значить, ти можеш їх виконувати в будь-який час в будь-якому місці.

1. Зміцнення нирок і попереку

Ефект: сприяє зміцненню попереку та оздоровленню нирок, допомагає заземлити й врівноважити тіло.

Як виконувати: Встань рівно, ступні разом, пальці ніг направлені строго вперед. Нахили тулуб вперед і вниз, не згинаючи коліна. Обличчя дивиться вгору, пальці намагаються дістати до підлоги. Відчуй, як тягнуться м’язи попереку. Затримайтеся так на 10 секунд, потім поверніться у вихідне положення. Повтори 6 разів.

2. Випрямлення спини

Ефект: коригує поставу, забезпечує повноцінне харчування органів зору, омолоджуючи очі, зміцнює і випрямляє спину, розкриває грудну клітку, покращує циркуляцію кисню в крові.

Як виконувати: Встань з прямою спиною і не поспішаючи запрокинь потилицю назад. Стій в такому положенні 15 секунд, дихаючи глибоко, рівно і спокійно. Виконуй кілька разів на день у зручний час.

3. Витягування хребта вгору

Ефект: збільшує об’єм легенів і полегшує дихання, покращує роботу печінки, нирок, шлунка, кишківника, стимулює функцію статевих органів, підтягує живіт, стимулює кровопостачання очей, знімає втому і дарує бадьорість.

Як виконувати: Встань прямо, ноги на відстані 30 см одна від одної, пальці рук стули в замок. Зроби повільний глибокий вдих, піднімаючи складені руки над головою долонями догори. Постарайся встати на кінчики пальців. Погляд направ прямо або вгору. На видиху опустіть руки вниз. Повтори 6 разів.

Корекція постави за допомогою оздоровчих практик від Мантека Чіа – простий і дієвий спосіб перетворення негативних емоцій на позитивні, звільнення тіла від хворобливої напруги, зміцнення та омолодження органів почуттів і внутрішніх органів.

Пам’ятай, що сидячий і малорухливий спосіб життя – прямий шлях до старіння всього організму.

Поважний вік не означає, що потрібно махнути на себе рукою і чекати закінчення життя. Навчившись справлятися зі стресом, ти поглянеш на світ по-іншому і перестанеш бути заручником обставин.

Відсьогодні не лінуйся приділяти час цим простим вправам. Зовсім скоро ти відчуєш полегшення. Обов’язково поділися цією інформацією зі своїми близькими!

Всі ілюстрації та фото взяті із відкритих джерел інтернету

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал