Як приготувати турецькі коржі з начинкою на сковороді: нічого складного, просто і смачно

Коли були на відпочинку в Туреччині постійно їли коржі з начинками. Там вони “Гёзлеме” називаються. Напевно, багато їх вже знають. Вирішили приготувати вдома на звичайній сковороді. Виявилося, що нічого складного в цьому немає. Показуємо наш варіант з сиром і цибулею, але можна з будь-якою начинкою приготувати. Спробуйте, дуже рекомендуємо, це просто, швидко і смачно. Виходить з першого разу, навіть якщо ніколи не робили.

Інгредієнти на 4 шт.:

  • Борошно – 150 гр
  • Вода – 100 мл
  • Сіль – 1 / 3 ч л
  • Сир – 50 гр
  • Зелена цибуля – 50 гр
  • Олія для смаження і змащування

Приготування:

Тісто дуже просте. Тільки вода, борошно і трохи солі. Вода кімнатної температури. Борошно можна навіть не просіювати. Перемішуємо спочатку ложкою або лопаточкою.

Потім активно вимішуємо руками, поки тісто не перестане липнути. Борошно не підсипаємо. Пропорції у нас вивірені, точні. Кладемо тісто в пакет і залишаємо полежати “відпочити” на 10 хвилин.

Далі тісто ділимо на 4 частини, скочуємо з них кульки. Ми залишаємо один для розкочування, інші прибираємо знову в пакет, щоб тісто не завітрилося.

Присипаємо стіл і кульку тіста борошном і розгортаємо в максимально тонкий пласт. Розкочується тісто нескладно. Змащуємо весь пласт крім самого краєчка олією. Розкладаємо начинку. У нас це зелена цибуля і натертий сир. Далі складаємо корж. Накриваємо однією третиною, змащуємо її олією, накриваємо іншою третиною, теж змащуємо.

Знову складаємо за тим же принципом, тільки вже не змащуємо. Так збираємо всі 4 штуки.

Наливаємо в сковороду трохи олії, розігріваємо і викладаємо коржі. Змащуємо верх коржів олією прямо з сковороди. Смажимо на середньому вогні до потрібної рум’яності. В процесі смаження перевертаємо коржі 2 – 3 рази і придавлюємо лопаточкою, щоб вони не роздувалися.

Ось така краса і смакота виходить. Тісто хрустить і виходить як листкове. Начинка ніжна, сирок потягується. Просто смакота. А готувати дуже просто і швидко. Коржі смажаться всього кілька хвилин. І начинки можна робити будь-які, хоч з м’ясом, хоч просто з зеленню.

Смачного!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал