Йод для ніг як засіб лікування від багатьох хвороб – ви не повірити на що він здатний

Мажте п’яти йодом! Йод має багато корисних властивостей. Він допомагає впоратися навіть з такими хворобами, як депресія, прогалини в пам’яті, сильна втома. В армії йод активно використовують солдати, причому навіть в якості деякого антидепресанту.

Для багатьох людей здається дивною і незрозумілою цей зв’язок між самопочуттям людини в психологічному плані і йодом. Більш того, багато хто й зовсім не можуть зрозуміти, як же людина може позбутись депресії і біль в ногах за допомогою одного і того ж засобу.

Але насправді рецепт простий. Потрібно лише ввечері, перед сном, гарненькому натерти свої п’яти йодом, одягнути шкарпетки. Під ранок йод повинен випаруватися, а п’яти повинні стати рожевими. Тут також є цікаві нюанси, якщо під ранок йод так і залишиться на ваших ногах, це означає тільки те, що у вашому організмі його вже багато, а значить, потрібно шукати будь-який інший спосіб лікування.

Якщо ж засіб всмоктався, потрібно продовжувати робити таку процедуру щовечора. Зупинити її потрібно тільки тоді, коли йод перестане вбиратися в п’яти.

У даному випадку йод виправляє вашу щитовидку, переводить її в нормальне положення. А за нею, як наслідок, стає краще і ваш настрій, і ваше життя. Ви стаєте більш веселою і радісною людиною. Адже часто песимізм і нервозність індивіда пов’язані саме з проблемами в цій галузі.

Після такої процедури може навіть пройти депресія. Адже щитовидку не можна недооцінювати, це важливий компонент організму. Тобто, можна сказати, що йод допомагає впоратися з депресією. В армії вже давно практикують саме такий простий спосіб лікування солдатів. Там навіть з’явився крилатий вислів з цього приводу, яке звучить так: “Мажте п’яти йодом! І будете здорові”.

Підписуйтесь, та ставте Лайк!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал