Забута Мазь Вишневського – її лікувальне застосування поки не перевершила жодна інша мазь!

Практично всі знають про мазі Вишневського. Одні використовують її для згладжування зморшок, інші – для усунення пігментних плям. Але мало хто здогадується про її приголомшливі цілющі властивості в інших областях. Ціна засобу невелика, але ефект найсильніший.

Що лікує мазь Вишневського?

Мазь Вишневського відмінно справляється з прищами. Не тільки зі звичайними гнійниками, але із підшкірними прищами, які відрізняються особливою хворобливістю і тривалістю запалення. Вся справа в складі, який включає в себе наступні компоненти:

  • Березовий дьоготь
  • Ксероформ
  • Кетамін

Дьоготь покращує приплив крові, а касторка дозволяє іншим компонентам проникати в шкіру.

Для лікування прищів мазь наносять на марлю і прив’язують до місця запалення. Такий компрес потрібно залишити на цілий день. Ближче до вечора його слід зняти і промити проблемне місце спиртом.

За допомогою мазі Вишневського швидше загоюються опіки і обмороження, навіть не залишаючи за собою рубців. З цією метою мазь застосовують ще з часів війни.

Ця мазь добре зарекомендувала себе в лікуванні зовнішнього геморою. Мазь знімає ризик запалення і прискорює процес утворення нової шкіри. Також застосовується в реабілітаційний період після операції.

Дуже часто мазь використовується в гінекології для лікування цілого ряду хвороб. Наприклад, запальні захворювання внутрішніх і зовнішніх частин статевих органів. В ході лікування на ніч залишають змащений маслом тампон. Він має протизапальну і заспокійливу дію. Термін лікування залежить від особливостей організму пацієнта і конкретного захворювання, але, як правило, не перевищує 10 днів.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал