Защеміло нерв в спині? 5 хвилин і біль піде! Дивимося відео!

У вас теж часто болить спина через затиснутого нерва? Я стикалася з цією проблемою, але тепер все в порядку. І все завдяки сьогоднішнім вправам

Багатьом доводилося стикатися з такою поширеною проблемою, як защемлення нерва. Найнеприємніше в такій ситуації – що біль виникає несподівано, без будь-яких видимих ​​причин.

І раптом, після якогось не надто вдалого руху з’являється різкий біль в руці, в нозі, або (що буває найчастіше) в спині. І в цей момент виникає питання – що робити, якщо защемило нерв в спині?

У такого, здавалося б, простого симптому, може бути маса причин. При цьому цілий ряд з можливих причин – досить серйозні захворювання, які практично не проявляють себе в повсякденному житті.

Найпоширенішою причиною виникнення болю такого типу є надмірне фізичне навантаження на спину. В принципі, спина людини може витримувати без наслідків величезні навантаження, але для цього нею треба «вміти користуватися».

Як найяскравіший приклад – неправильний підйом вантажу, коли сам підйом виконується за допомогою випрямлення спини. У такій ситуації ви відразу перевантажуєте поперековий відділ хребта, і після декількох таких «підйомів» у вас гарантовано з’явиться біль у спині.

Нерідко виникають болі такого характеру і за інших провокуючих чинників – переохолодження, наприклад. При вагітності також подібна проблема є досить поширеною.

У даному випадку значну роль відіграє швидкий набір ваги, через який збільшується навантаження на хребет, а відповідно – зростає ризик защемлення нерва. До речі, аналогічно проблема може виникнути і при ожирінні.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал