Завжди працює спосіб відбілити і пом’якшити махрові рушники. Секретний інгредієнт

В магазинах представлений великий асортимент відбілюючих засобів. Але якщо вам не хочеться купувати велику кількість хімічних відбілювачів, а результат потрібен якісний, то скористайтеся Лайфхаком нижче. Жорсткі махрові рушники з плямами будуть повністю вибілені і пом’якшені!

Цей спосіб працює для білих або світлих рушників (ніжно-рожеві, світло-блакитні і т. д.). У таз налийте гарячу воду, щоб вона тільки злегка покривала дно. Кожне рушник змочити в воді – вони повинні бути трохи вологими, але без зайвої води. Потім кожен рушник вручну намильте господарським милом 72% з обох сторін. Складіть вологі, гарячі, намилені рушники одне на інше в таз, залиште в такому вигляді на добу.

На наступний день в таз налийте 2 л гарячої води і 1 ст. л. марганцю. Розмішайте.

Кожен рушник ретельно прополощіть в розчині, але досить швидко – витрачайте на один рушник більше 20 секунд.

Довго тримати рушники в розчині марганцю не можна – постарайтеся прополоскати їх всі за 5-7 хвилин. І через залишки госп. мила і розчину марганцю рушники будуть жовтувато-сірого кольору. Відіжміть залишки вологи вручну, і ви відразу побачите, якими білосніжними стали рушники! Тепер залишається тільки додатково прополоскати їх вручну або випрати в машинці без порошку.

Різниця очевидна: плями повністю зникли, повернулася білизна і свіжість. Крім того, рушники знову стали м’якенькі!

Детальніше про те, як відбілити махрові рушники, дивіться у відео нижче:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал