Жінці набридли старі батареї вдома, тому вона вирішила прикрасити їх серветками — ось що з цього вийшло

Коли старі речі починають нове життя, це добре, особливо якщо вдається перетворити щось не надто привабливе і те, що вже набридло. Наприклад, мама, яка виховує без чоловіка двох дітей, не захотіла витрачатися на установку нового радіатора і креативно декорувала стару чавунну батарею. І у неї це класно вийшло!

Жінка проявила креативне мислення і навички декоратора, завдяки чому з’явився справжній артоб’єкт: яскравий, стильний і ексклюзивний.

Процес зажадав невеликих вкладень і зайняв кілька днів. У перший день власниця старої радянської чавунної батареї знімала з її поверхні кілька шарів старої фарби. Для цього жінка використовувала наждачний папір: видалення покриття відняло чимало сил і доставило дискомфорт сусідам через специфічний шум.

У другий день жінка ґрунтувала батарею, щоб вирівняти поверхню і підготувати її до наступного етапу роботи. Потім мама двох дітей приступила до фарбування в білий колір, причому зробила два шари, щоб покриття було максимально стійким та ідеальним.

Наступний етап був найцікавішим. За допомогою клею жінка створювала малюнок з паперових серветок з красивими візерунками. Вона викладала зображення, збираючи його зі шматочків і приклеюючи до батареї. Оскільки серветки булі замалими для батареї жінка сама домалювала небо та землю зверху та знизу.

Зрештою, вийшла справжня картина: Річка, мальовничий берег і блакитне небо. На додаток до такого зображення, що нагадує фотошпалери, власниця квартири придбала сині штори.

Перетворення звичайної старої чавунної батареї вдалося на всі 100%. Надихнувшись, жінка вирішила декорувати батареї і в інших кімнатах, підбираючи принти під інтер’єри приміщень. Крім того, трудівниця завдяки опублікованим в мережі знімкам стала популярною і вже отримує замовлення. Можливо, декорування батарей стане не лише хобі, але і способом заробітку.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал