5 простих вправ врятують ваші коліна і стопи від артриту і болю!

Якщо ви хочете забути про болі в колінах і ступнях, то ці вправи зроблять це!

5 простих вправ врятують ваші коліна і стопи від артриту і болю!

Якщо коліна або ступні опухлі і біль викликаний артритом, то у вас може виникнути спокуса залишатися в ліжку весь день, щоб дати суглобам такий необхідний відпочинок.

Хоча це звучить суперечливо, але фізичні вправи дійсно гарні і можуть допомогти в боротьбі з болем і запаленням в колінах і ступнях у людей, які страждають на артрит.

Вправи для зменшення болю при артриті в колінах і ступнях

Нижче наведені найвідоміші і вправи, які дуже ефективні при артриті коліна і стопи.

Присідання

Вам потрібен стілець для цієї вправи, хоча він буде використовуватися тільки в якості підтримки, щоб уникнути травм. Встаньте за спинкою стільця і ​​візьміться за неї руками. Повільно присідайте. Опустіть сідниці, наскільки це можливо, і знову поверніться у вихідне положення. Почніть з 1-2 присідань, поступово збільшуйте кількість. Наприклад додавайте по 1 присіданню щотижня.

Вставати

Одне з найпростіших вправ при артриті колінного суглоба – це просто сідати на стілець і вставати. Ця процедура допомагає мобілізувати коліна при роботі м’язів верхньої частини ніг.

Використовуйте більш високий стілець для більш легкої вправи. Потім використовуйте більш низький стілець, щоб отримати більш сильне навантаження. Ви повинні зробити це повільно і звернути особливу увагу на пропозицію. Якщо вам потрібна підтримка, візьміть стілець з підлокітниками або поставте перед собою стілець і тримайтеся за його спинку. Почніть з 2-4 повторень, поступово збільшуючи кількість до 10-12 разів.

Вгору і вниз

Для цієї вправи вам потрібно підставка чи сходинка. Наступите правою ногою і випрямити ногу, повторіть 3-12 разів. Потім лівою ногою. Повторюйте вправу 2-3 рази в день.

Ходити

Ходьба – хороша вправа. В результаті вона допоможе зменшити біль, пов’язану з артритом і запаленням в колінах і ступнях. А також є вправою, яка корисна для зміцнення серцево-судинної системи і зниження ваги. Фахівці рекомендують ходити не менше 30 хвилин, не рідше 5 разів на тиждень.

Розтяжка

Це дуже гарна вправа при артриті коліна і стопи. Для початку вам потрібно сісти на підлогу спиною до стіни і витягнути обидві ноги вперед. Повільно згинайте праве коліно, максимально, наскільки це можливо. Але не відривайте п’яту від підлоги, згинаючи коліно. Затримайтеся в цьому положенні приблизно на 5 секунд, а потім повільно випрямити ногу, утримуючи п’ятку на підлозі. Зробіть те ж саме з лівою ногою. Кожну ногу слід тренувати приблизно 10 раз.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал