3-хвилинна гімнастика від проблем з хребтом

Від чого залежить здоров’я нашого організму?

Здоров’я організму безпосередньо залежить від того, як ведеться управління цим самим організмом. Де ж зосереджений центр управління нашим тілом? У стовбурі головного мозку знаходяться всі автоматичні центри управління, а значить і якість управління організмом і як наслідок наше здоров’я залежить від цього відділу мозку.

А від чого залежить якість виконання функцій стовбура мозку? Безумовно, від якості харчування – надходження поживних речовин і кисню, які приходять з кров’ю. Голодний керівник не може якісно виконувати свою роботу. Так і з мозком – недостатнє надходження поживних речовин тягне неякісне виконання функцій.

Стовбур головного мозку живлять хребетні артерії. Тому наявність проблем в шийному відділі хребта, поганий кровообіг по хребетних артеріях, який може виникати при остеохондрозі, протрузіях, грижах, призводить до неякісного управління і погіршення здоров’я. Недостатнє надходження крові в мозок впливає, в першу чергу, на артеріальний тиск. Тиск підвищується, щоб компенсувати недолік кисню і поживних речовин в стовбурі мозку.

Хребетна артерія.

Багато з вас вже знайомі з цією гімнастикою для шиї, хтось виконує постійно і задоволений результатами, хтось виконує час від часу (як то кажуть, поки не притисне).

Отримуючи від вас зворотній зв’язок: численні листи, повідомлення та коментарі, я прийшов до висновку, що не завжди і не у всіх виходить виділити 20 хвилин в день для виконання комплексу вправ для шиї, який я розробив і рекомендую використовувати для нормалізації кровотоку по хребетних артеріях.

Тому я розробив гімнастику, яка, я щиро сподіваюся, допоможе виробити звичку виконувати вправи щодня.

Чому я покладаю на неї такі надії?

  1. Вона проста у виконанні,
  2. Займає небагато часу (рівно стільки, скільки щодня ми витрачаємо на те, щоб почистити зуби).

Найголовніше, чому я ділюся з вами цим комплексом – наші діти вчаться на нашому прикладі. Якщо ви візьмете за звичку виконувати гімнастику щодня, дивлячись на вас, ваші діти навчаться і будуть робити цей комплекс з дитинства. Уявляєте наскільки більш здорове покоління, ніж ми з вами, ми виховаємо?!

Хіба не це дійсно важливо?

Друзі, сам комплекс вправ 3-хвилинної гімнастики знайдете у відео нижче – дивіться, освоюйте, виконуйте!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал