5 домашніх засобів від високого кров’яного тиску! Просто і ефективно

5 домашніх засобів від високого кров'яного тиску! Просто і ефективно

З цими засобами ваш тиск буде в нормі, а самопочуття відмінним!

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, високий тиск виявляється смертельним в поєднанні з захворюваннями головного мозку і серцево-судинної системи. Щорічно воно є причиною 45% смертей від серцево-судинних захворювань.

Високий кров’яний тиск також відомий як «мовчазна хвороба». Тому що у нього немає видимих ​​симптомів, особливо на ранніх стадіях.

Щорічна перевірка важлива для його раннього виявлення. А також є продукти, які запобігають гіпертонію і допомагають нормалізувати тиск.

  1. Часник. Регулярне вживання часнику знижує високий кров’яний тиск через сполуки сірки. А також це відмінний антикоагулянт. Його рекомендується вживати в сирому вигляді, так як він втрачає до 90% своїх властивостей при термічній обробці.
  2. Продукти з високим вмістом магнію. Було виявлено, що у людей з дефіцитом цього мінералу підвищена схильність до високого кров’яного тиску. Продукти, які найбільшою мірою містять магній: горіхи, такі як мигдаль і бразильські горіхи, авокадо, гарбузове насіння, ячмінь, шпинат, мангольд, а також біла і чорна квасоля.
  3. Селера. Вона містить речовину під назвою 3-N-бутілфталід. Який не тільки знижує високий кров’яний тиск, а також знижує вироблення гормонів, які викликають звуження артерій.
  4. Лимон. Він діє безпосередньо на кровоносні судини, роблячи їх більш м’якими і еластичними. В результаті це сприяє правильному кровотоку, приводячи тиск в норму.
  5. Мед. Виявляє седативну дію на артерії. Рекомендується приймати одну або дві чайні ложки в день, щоб запобігти і зменшити тиск. А також бажано щодня пити натщесерце воду з медом і базиліковим соком (додайте по 1 чайній ложці).
Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал