Вас турбує жир на колінах? Ці 2 способи змусять вас швидко попрощатися з цією проблемою

Вас беспокоит жир на коленях? Эти 2 способа заставят вас быстро попрощаться!

Жир, що накопичився навколо колін, турбує багатьох жінок, навіть худих. Прочитайте, як позбутися від жиру на колінах, щоб ви могли насолоджуватися більш короткими спідницями і сукнями!Чому жир накопичується навколо колін?

  • Неправильна дієта

Високовуглеводна дієта з мінімальною кількістю вправ часто приречена на провал. Якщо ви хочете, щоб надлишки води і жиру були спалені, вам слід відрегулювати калорійність їжі відповідно до режиму, який ви використовуєте. Окрема дієта – ефективний підхід, який може стати тривалим способом життя. Тушковане м’ясо з салатом або крупа зі смачним салатом можуть йти рука об руку! Не забувайте про корисні жири омега-3 і 6, які містяться в авокадо, маслах виноградних кісточок і горіхах.

  • Проміжок часу

Еластичність шкіри стає серйозною проблемою, особливо під час і після менопаузи. Суха і потріскана шкіра починає відчуватися все більше і більше. Обробіть шкіру всього тіла і колін круговими рухами зміцнюючими лосьйонами і натуральними маслами. Таким чином ви поліпшите кровообіг і уникнете надмірне пересихання шкіри.

  • Сидячий спосіб життя

Робота за комп’ютером – це прокляття сьогоднішнього дня. Незначні перерви на роботі і повернення додому на машині або транспорті означають, що протягом дня мало руху. Після роботи ти повертаєшся і сідаєш перед телевізором? Змініть свої звички і вирушайте на прогулянку з собакою або катайтеся на велотренажері, спостерігаючи за улюбленим серіалом!

Вправи для струнких колін.

  1. Ходьба – кращий спосіб позбутися від жиру на колінах. Крім того, вона стройнить ноги в цілому. Під час тренування слід навчитися ходити, щоб відчувати кожен крок і як працюють м’язи. Проблемні зони, такі як коліна і внутрішня поверхня стегон, можуть бути ефективно зменшені ходьбою – неймовірно, але факт!
  2. Кардіотренування – одне з кращих засобів, яким ви можете лікувати своє тіло, одночасно втрачаючи жир в тих областях, над якими ви хочете працювати. Мезоморфний і ендоморфний профілі повинні виконувати його 5-6 разів на тиждень, а ектоморф – тільки 3 рази. Якщо вам цікаво, до якого типу фігури ви відноситесь, ми вам радимо!
  3. Мезоморфний силует – в основному характеризується переважанням м’язів і кісток, а плечі і руки досить масивні. М’язи трохи видно, тіло підтягнуте
  4. Ендоморфний силует – люди з таким силуетом мають тенденцію до повноти, їх обличчя кругле, м’язи не окреслені, а жирова тканина часто відвисає, опускається.
  5. Ектоморфне тіло – людина високого зросту, тіло струнке, але мускулатура не виражена. Для нього характерна тонка талія і плоский живіт.
  • Вправи з гумою

Також робіть вправи з еластичною гумою, яка підтягує м’язи ніг і дозволяє краще працювати і координувати рухи. Виберіть ту, яка сильніше тисне, і ляжте спиною на килимок – зігніть коліна і натягніть гумку на ступні. Акуратно нахиліть їх назад і поверніть в початкове положення, весь час розтягуючи гуму.

Ще одна вправа – покласти руки і коліна на килимок так, щоб однією рукою можна було захопити частину гуми. Друга його частина переноситься на стопу. Ногу підтягуємо вгору, щоб випрямити. Виконуємо вправу для кожної ноги по 10 разів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал