5 продуктів, які можуть запобігти інсульту: розкажіть про них своїм рідним

Вони значно збільшують наші шанси на здорове життя без інсульту!

Інсульт є третьою за значимістю причиною смерті і основною причиною непрацездатності.

За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC), діабет, високий рівень холестерину, гіпертонія, ожиріння і куріння є чинниками ризику розвитку інсульту.

Оскільки те, що ми вкладаємо в наші тіла, відіграє вирішальну роль, ми проаналізуємо продукти, які можуть поліпшити ваші шанси на здорове життя без інсульту.5 продуктів, які можуть запобігти інсульту: розкажіть про них своїм рідним

1. Жирна морська риба

DPA – це поліненасичені жирні кислоти, що міститься в рибі. Дослідження показують, що DPA поліпшує жировий обмін, сприяє росту клітин, а також зменшує запалення.

Довголанцюжкові жирні кислоти, такі як омега-3, покращують не тільки здоров’я нашого серця, а й функції мозку. Омега-3, будучи однією з найбільш досліджених, відіграє незамінну роль в профілактиці інсультів.

Зловживання алкоголем значно знижує поглинання омега-3, слід це враховувати.

2. Какао

Відповідно до 11-річного дослідження 21 000 осіб, дослідники в Англії виявили, що у британців, які їли до 100 грам гіркого шоколаду в день, було менше випадків інсульту, ніж у тих, хто утримувався.

Однак не весь шоколад створений рівним. Коли справа доходить до здоров’я серця, вибирайте високоякісний темний шоколад, який містить не менше 70 відсотків какао.

3. Волокно

Інститут медицини наказує 38 грам клітковини в день для чоловіків і 25 грам клітковини для жінок. Скільки клітковини ми їмо в середньому? 16 грам

Клітковина є одним з кращих інгредієнтів для здорового серця. Дослідження показують, що клітковина знижує артеріальний тиск, а також рівень холестерину. Двох основних факторів ризику розвитку інсульту. А також клітковина підвищує почуття ситості і зменшує апетит. В результаті ми менше схильні задовольняти нашу тягу до цукру.

Відмінними джерелами клітковини є яблука, ячмінь, боби, ягоди, морква, селера, цитрусові, горіхи, овес і цільні зерна.

4. Калій

Калій має вирішальне значення для здоров’я серця. Насправді, без калію наше серце не могло битися, так як поживна речовина необхідно для нервового спілкування. (Серце залежить від енергійної мережі нервових клітин для зв’язку з мозком і іншими частинами тіла).

До ста тисяч разів в день калій допомагає серцю ефективно розподіляти кров по всьому тілу. А також допомагає нашим м’язам ефективно рухатися і сприяє функції нирок.

Кращі продукти включають авокадо, банани, натуральний йогурт, гарбуз, солодка картопля і апельсин.

5. Фолієва кислота

Фолієва кислота є важливим вітаміном B, який допомагає розщеплювати амінокислоту гомоцистеїн. Якщо тіло містить занадто багато цієї речовини, то може це значно збільшує ризик інсульту.

Хороші харчові джерела фолієвої кислоти включають авокадо, броколі і брюссельська капуста. А також бобові, горіхи, бамія, шпинат і ріпа входять в список.

Нам потрібно свідомо робити все можливе для нашого серця, день за днем. Було б доцільно звернути пильну увагу. Кожна клітина нашого тіла залежить від здорового і функціонального серця для розподілу кисню, а також всіх поживних речовин. Кожен орган вимагає постійного припливу крові, багатої киснем, щоб функціонувати, і це включає в себе наш дорогоцінний мозок.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал