5 смачних десертів, які варто включити в свій раціон щоб не товстіти. Дієта, не означає відмову від десерту!

Існує багато легких, здорових і низькокалорійних альтернатив. Які можна з’їсти після їжі, не пропускаючи режим.

5 смачних десертів, які варто включити в свій раціон щоб не товстіти. Дієта, не означає відмову від десерту!

До того ж, якщо ви виберете ці комбінації низькокалорійних продуктів, то вони допоможуть вам позбутися від почуття голоду. Так ви зможете краще відчувати себе до наступного прийому їжі.

Якщо ви не впевнені, що можете взяти, зверніть увагу на кілька ідей низькокалорійних десертів.

Смузі зі знежиреним молоком

Пити десертні фрукти часто буває нудно. Їжте різноманітні фрукти, щоб поєднувати різні смаки і змішайте їх із знежиреним молоком, щоб зробити смачний коктейль. Мало того можна використовувати заморожені фрукти, щоб отримати більш ефективний результат.

Знежирений йогурт з фруктами

Ще один низькокалорійний десерт, який замінить звичайний десерт – це йогурт з фруктами. Змішайте знежирений, або низькокалорійний йогурт з ложкою меду. Також можна додати ванільний екстракт або лимонний сік, додайте ваші улюблені фрукти і дрібку горіхів.

Заморожений йогурт за смаком

Ще один простий десерт – це заморожений йогурт на ваш смак. Щоб надати йому інший відтінок, ви можете змішати його з невеликою кількістю кави, або фруктовим пюре.

Яблучне пюре з корицею

Поєднання яблука та кориці завжди має успіх. Пюре запеченого яблука змішати з корицею і з’їсти його гарячим. Швидка альтернатива, проста в приготуванні, з низьким вмістом калорій і дуже смачна.

Сирний пиріг

Сир кварк містить дуже мало жирів і калорій і відрізняється високим вмістом білка. Ви можете приготувати торт, змішавши сир з яєчним білком і підсолоджувачем, а потім використовувати пюре з червоних фруктів.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал