Тільки борошно та вода. Пісні млинці з мільйоном дірочок, як дріжджові

Млинці, жирні, на сметані та молоці, заборонені в піст, але що робити, якщо прийшли родичі та друзі? Їх ви можете почастувати звичайними млинцями, а тих, хто тримає піст, почастувати пісними. Повірте, вони виходять не гірші за звичайні млинці.

Інгредієнти для пісних млинців:

 • Вода – 2 склянки;
 • Соняшникова олія – 2 ст. л;
 • Борошно – 170 г;
 • Сода – 1 ч. л;
 • Сіль – дрібка;
 • Цукор – 1,5 ст. л.

Приготування:

 1. Ми кип’ятимо воду. Одну склянку ставимо остудитися, вона нам потрібна кімнатної температури. Друга склянка відповідно з кип’ятком.
 2. Кип’ячена вода, яка вже остигнула, нам потрібна для замішування першого етапу тіста. Ми виливаємо її в миску і висипаємо туди ж сіль та цукор. Розмішуємо, доки інгредієнти не розчиняться.
 3. Далі в миску з теплою водою висипаємо борошно і мішаємо, доки не вийде тісто. Беремо соду і висипаємо в тісто, продовжуємо замішувати.
 4. Тепер у отримане тісто виливаємо склянку кип’ятку. Так ми зможемо надати дріжджовий ефект млинцям. Поки ллємо, не забуваємо помішувати і в процесі вливаємо олію.
 5. Після цих дій залишаємо тісто на 10 хвилин при кімнатній температурі. Сковороду розігріваємо на повільному вогні з олією. Млинці смажимо так само, як і в звичайному рецепті. Тільки перевертати треба після півхвилини смаження. З другого боку можна потримати 15 секунд.

У результаті виходять смачні млинці, які майже неможливо відрізнити від справжніх. Подавати до столу радимо з медом.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал