8 домашніх засобів для усунення грибка на нігтях і шкірі! 100% результат

8 домашніх засобів для усунення грибка на нігтях і шкірі! 100% результат

Найпростіші та ефективні домашні засоби для боротьби з грибком на нігтях!

Лимон від грибка на нігтях

Відріжте пару тонких скибочок лимона, закріпіть на ураженому нігті. Залиште діяти до ранку. Вранці промити і висушити. Повторюйте через день до повного усунення проблеми.

Олія орегано

Змішайте три або чотири краплі ефірної олії материнки і столову ложку оливкової олії. Наносите цю суміш щодня на нігті протягом трьох тижнів.

Олія чайного дерева

Змішайте кілька крапель олії і столову ложку оливкової олії і нанесіть, по можливості, кілька разів на день. Ця суміш повинна застосовуватися через день 20-30 днів.

Яблучний оцет

Змішайте 5 крапель ефірної олії лаванди в чашці яблучного оцту і вилийте все в більшу миску з водою, яка добре покриває обидві ступні. Повторіть протягом двох тижнів.

Перекис водню

На шматочок вати або бинта нанесіть трохи перекису водню і помістіть на ніготь на 30 хвилин. Застосовуйте кожен день протягом трьох тижнів. Після закінчення процедури ретельно висушіть ноги.

Часник з лимоном і йодом

Подрібніть 2-3 великих зубчики часнику, додайте чайну ложку лимона і 10 крапель йоду. Залиште на тиждень настоюватися. Після цього нанесіть тонкий шар тільки на нігті, на яких є грибок. Повторіть дію протягом 2 тижнів.

Кокосова олія

Середньоципочні жирні кислоти діють як природні фунгіциди. Грибкова мембрана має вирішальне значення для підтримки «життя» гриба. Тому багато протигрибкових препаратів спрямовані на грибкову мембрану. Жирні кислоти, які містяться в кокосовій олії, природним чином впроваджуються в ліпідний (жировий) шар грибкової мембрани і порушують її. В результаті це призводить до розпаду і остаточного руйнування грибка.

Наносите олію 2-3 рази на день до повного усунення грибка.

Полин

Помістіть жменю полину в чашку з окропом. Накрийте і дайте охолонути. Потім наносите цей настій на ноги або нігті з грибами на 20 хвилин в день. Виконувати цю операцію два рази в день протягом 2-3 тижнів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал