Біль у суглобах рук, ніг і шиї: 3 потужних рецепти для швидкого усунення!

Ви забудете про суглобові болі, якщо спробуєте ці рецепти!

Людині важко почати робити фізичну роботу, якщо вони страждають ревматичними болями в суглобах.

Біль у суглобах рук, ніг і шиї: 3 потужних рецепти для швидкого усунення!

Для деяких людей ці види болю з’являються після денної роботи і йдуть в спокої після гарного відпочинку.

Але що, якщо біль не припиниться, а традиційне лікування від лікаря або не приносить бажаного полегшення, або має занадто багато небажаних ефектів?

У цій статті ви знайдете інструкції для простого домашнього спа і кілька інших корисних порад.

Ревматоїдний артрит – запалення суглобів. Існує багато типів артриту, які можуть впливати на будь-яку частину тіла – від шиї до пальців ніг.

Багато людей, які страждають від суглобного болю, стверджують, що вони не можуть покладатися виключно на сучасну медицину. Тому що вона недостатньо ефективна при цьому типі захворювання.

Найкраще, що ви можете зробити – внести кілька змін в свій спосіб життя, особливо в ваш раціон харчування.

Якщо, незважаючи на всі зусилля, ви не можете позбутися від болю, і тому ви шукаєте якесь інше ефективне рішення, тоді ці рецепти можуть бути одним з найбільш ефективних варіантів. Пропонуємо вам кілька перевірених рецептів.

Ось як приготувати ванну від болів в суглобах.

Візьміть 6 чашок (близько 1,2 літра) теплої води і 50 мл яблучного оцту. Добре перемішайте, а потім помістіть руки або ноги. Дозвольте їм розслабитися протягом деякого часу, зазвичай від 10 до 15 хвилин.

  1. Цей метод видаляє біль, тому повторюйте його кожен раз, коли ви відчуєте біль, а також 1 раз в тиждень для профілактики запалення.
  2. Якщо ваша шия або інше місце болять, то змочіть рушник у цьому розчині і покладіть його на болюче місце.
  3. Іншим відмінним методом від суглобових болів є поєднання яблучного оцту і оливкової або кокосової олії. Змішайте 2 частини яблучного оцту з 1 частиною кокосового або оливкової олії. Добре перемішайте і нанесіть на хворобливі ділянки на 2-3 години або на всю ніч.
  4. Якщо ви будете робити це регулярно, то частота та інтенсивність вашого болю значно зменшаться.
  5. Інший варіант – суміш рослинної олії з сіллю
  6. Для полегшення болю в суглобах рекомендується використовувати оливкову або кокосову олію. Тому що вони має потужні цілющі речовини для суглобів. У поєднанні з морською, гімалайською сіллю і магнезією (сульфат магнію) дають ефективний результат.

Змішайте 1 столову ложку морської солі, 1 чайну ложку гімалайської солі, 1 чайну ложку магнезії. Потім перемішайте з теплим маслом до отримання густої пасти. Наносите на болючі суглоби на 2-3 години, а потім змийте теплою водою.

В результаті регулярного застосування (1-2 рази на тиждень) ви помітите значне зменшення болю.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал