Домашні мочені яблука “смак дитинства” – вони в міру кислі і солодкі

Як би смішно це не звучало, але улюбленою розвагою в дитинстві у нас з братом було красти мочені яблука з бабусиного підвалу. Вони були настільки смачними і соковитими, що втриматися не виходило. Заготовки робили всією сім’єю, щоб побільше і довше насолоджуватися непередаваним смаком. Уже дорослою я випросила у бабусі рецепт домашніх мочених яблук і тепер регулярно готую їх для своєї сім’ї. Найкраще підходять яблука сорту «антонівка» – вони в міру кислі і солодкі. Обов’язково дочекайтеся сезону і заготовте їх собі!

Інгредієнти на 10 порцій:

  • Яблуко 5 кг
  • Вода 5 л
  • Цукор 200 г
  • Сіль 1 ст. л.
  • Листя смородини 30 шт.

Приготування:

  1. Для приготування сиропу в воду додайте цукор і сіль. Доведіть суміш до кипіння, а потім остудити. Замість цукру можете використовувати 300 г меду.
  2. Банки стерилізуйте і на дно кожної викладіть по 2 листочки смородини. Потім укладіть яблука хвостиками вниз і кожен шар перекладайте листям. Фрукти залийте остиглим сиропом і закрийте щільною кришкою.
  3. Залиште яблука при кімнатній температурі на 3 дні, а потім перемістіть в прохолодне місце.

Якщо немає часу заморочуватися з банками, замочити яблука можна в відрі або у великій каструлі. Не забудьте тільки поставити на них зверху гніт, щоб кожен плід покрився сиропом.

Готуйте із задоволенням і обов’язково діліться з друзями новими рецептами.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал