Експрес-омолодження без кремів і підтяжок: масаж обличчя, ефект від якого видно вже через тиждень

Безкоштовний, результативний і легкий в повторенні – так можна охарактеризувати процедуру самомасажу обличчя. Завдяки масажу, шкіра реально підтягується, омолоджується, і м’язи обличчя як би – встають на своє місце. Повторюйте наведені нижче вправи регулярно – на них навряд чи піде 10 хвилин, але ефект ви побачите по своєму обличчю вже через тиждень!

Масаж рекомендується проводити на чисту шкіру обличчя чистими руками з додаванням масажного масла для обличчя.

Однак, якщо ви хочете більш сильний ефект, можете провести процедуру на суху.

Увага: кожна техніка повторюється 4 рази.

Вправа № 1 – розгладження чола. Пальці встановіть над бровами, з натисканням розгладьте шкіру чола до лінії росту волосся. Потім виведіть пальці легким рухом без натискання по боках обличчя до шиї і ключиць. Ніколи не кидайте вправу на середині – доводьте її до кінця.

Вправа № 2 – розслаблення м’язів обличчя в області брів і скронь. Двома або трьома пальцями натисніть в міжбровні складці, з зусиллям проведіть до скронь.

Потім без тиску проведіть пальцями до ключиць. Повторюємо 4 рази, як і всі інші вправи.

Вправа № 3 – усунення зморшок навколо очей. Тут бажано використовувати крем для області навколо очей. Зафіксуйте по одному пальцю на кістки збоку від очей. Зробіть коло по області навколо очей, зупиніться на точці біля куточків очей, поверніться у вихідне положення.

Вправа № 4 – вісімка. Починається з підборіддя. Потрібно намалювати цифру 8, рухаючи пальці від області підборіддя до носогубної складки, потім – до верхньої частини носа.

Вправа № 5 – підтяжка обличчя. Пальці встановіть на зоні підборіддя. Натисканням проведіть до області очей, потім легким рухом виведіть до скронь і ключиць.

Вправа № 6 – розгладження зморшок. Покладіть обличчя на одну руку, голову трохи нагнути. Другою вільною рукою із зусиллям проведіть від кістки до носа. Потім без натискання проведіть до скроні і опустіться до ключиці.

Вправа № 7 – також направлено на боротьбу зі зморшками. Руки встановіть по обидва боки носа. Натисканням проведіть випрямленою вказівним і великим пальцем від носа до вух.

Два завершальних масаж обличчя вправи спрямовані на позбавлення від другого підборіддя і підтяжку шкіри, обличчя. Перше – це розгладження від підборіддя до шиї. Робіть їх протягом 10-15 секунд.

Друге – поплескування по другому підборіддю тильною стороною рук. Також повторіть протягом 10-15 секунд.

Виконуйте всі ці вправи щодня, і вже через тиждень побачите помітний результат: шкіра підтягнеться, насититься кров’ю, а зморшки почнуть розгладжуватися.

Детальніше про масажі для обличчя дивіться у відео нижче:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал