Хочете зіпсувати пасту? Додайте в киплячу воду олії

Макарони можуть бути найпростішим для приготування страви. Щоб кинути в киплячу воду локшину і заправити її соусом особливих навичок не потрібно.

Однак не все так просто, як здається. Цілком можливо, ви раз по раз робите помилки в приготуванні цієї простої їжі. Більшість солить воду заздалегідь, а також додає трохи олії, щоб локшина не злипалися під час приготування.

Швидше за все, цього вас навчили батьки, або хтось порадив такий спосіб приготування. Однак, додавання олії в воду насправді може зіпсувати страву. І відповіддю на питання «чому» буде стара-добра фізика.

Олія і вода – різні субстанції, які не змішуються один з одним. Навіть якщо ви як слід їх збовтати, олія відокремиться від води, спливаючи на поверхні.

Тому при додаванні олії в воду під час варіння макаронів на них потрапляє зовсім незначна частина, велика ж залишається на поверхні. В результаті, коли ви відкидаєте локшину на друшляк, олія осідає на ній, що знижує її абсорбуючі властивості, і вона гірше просочується соусом.

Кращий спосіб відварити макарони – це не скупитися на розміри каструлі і воду. На кожні 250 грам сухого продукту використовуйте три літри води. Помішуйте макарони в процесі варіння, щоб вони не злиплися.

Ще одна поширена помилка – слив всієї води з-під пасти в раковину. Ця каламутна рідина завжди використовується шеф-кухарями. Її додавання в соус допомагає надати йому шовковисту текстуру і зробити консистенцію ідеальною.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал