Кавовий десерт за 5 хвилин: просто швидко та смачно

Сьогодні ми з вами поділимося рецептом десерту за 5 хвилин, який шукають абсолютно всі. А все це тому, що цей рецепт дійсно готується максимально швидко, при цьому смакові якості зовсім не губляться.

Необхідні продукти:

 • 150 г цукру;
 • 500 мл молока;
 • вода;
 • кава;
 • крекерне печиво;
 • кукурудзяний крохмаль.

Приготування:

 1. Візьмемо 100 г цукру, змішаємо із 500 мл молока. Краще це робити за допомогою віночка. Підігріваємо солодке молоко на конфорці, регулярно помішуючи.
 2. Дві столові ложки кави заливаємо 50 мл води. Також все ретельно розмішуємо. Далі змішуємо каву та молоко.
 3. Беремо три столові ложки кукурудзяного крохмалю, додаємо туди 50 мл води. Теж ретельно розмішуємо. Додаємо в молоко з кавою. Підігріваємо цю суміш на конфорці, регулярно помішуючи.
 4. У креманки розкладаємо печиво, потім заливаємо сумішшю. Все охолоджуємо протягом однієї години.
 5. У цей час 2 столові ложки кави змішаємо з двома столовими ложками цукру, додаємо дві столові ложки гарячої води, за допомогою міксера все збиваємо. Прикрашаємо цією сумішшю креманки. Все виходить дуже апетитно.

Ось такий цікавий кавовий десерт, який не залишить байдужим ні шеф-кухаря відомого ресторану, ні домогосподарку з багаторічним досвідом.

Після того як десерт застигне, він буде ще смачнішим. Смачного. Готуйте чай або каву і насолоджуйтесь цим приголомшливим смаком ніжного десерту.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал