Корисні і навіть цілющі властивості всім знайомого лаврового листа

Лавровий лист – це популярна і знайома всім спеція, яка зберігається на кухні у кожного. Зазвичай його використовують в кулінарії, але мало хто замислюється про його цілющі властивості. Чим же корисний лавровий лист? Розберемося разом.

Особливі властивості лаврового листа

Нічим не примітна трава насправді має безліч корисних властивостей, про які ви навіть не здогадувалися.

Серед них:

  1. Позбавляє від тривожності. При підпалюванні, лавровий лист виділяє дим, який заспокійливо діє на організм людини і стимулює його.
  2. Має протизапальну дію. Що входить до складу евгенол відмінно знімає запалення в суглобах.
  3. Лавровий лист містить в собі речовини, які благотворно впливають на імунну систему. Що входять до складу листа речовини є потужним антиоксидантом. Якщо споживати спецію кожен день з їжею, то ефект не змусить себе чекати.
  4. Вживання всього двох грам спеції в день значно полегшує систематичне проявлення цукрового діабету.
  5. При вдиханні невеликої кількості диму лаврового листа, він буде знімати втому і заряджати енергією на цілий день. А також підвищить вашу пильність.
  6. Використовуючи спеції, можна отримати ліки для органів дихання. При застуді його застосовують для позбавлення від мокроти і зайвого слизу, яка накопичується в органах дихання.
  7. При заняттях медитацією, лавровий лист допомагає зосередитися і налаштуватися на потрібну хвилю. Що вкрай важливо для успішної медитації.

Як ви вже зрозуміли, лавровий лист можна і потрібно використовувати не тільки в якості спеції, але і на благо свого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал