Корисні і непотрібні каші на нашому столі! Від чого можна відмовитися

Ситні і на перший погляд поживні! Але на жаль, не такі цінні на перший погляд.

Корисні і непотрібні каші на нашому столі! Від чого можна відмовитися

Користь деяких сильно перебільшена. На думку дієтологів можна розділити каші на дві категорії. До першої входять найбільш корисні каші, в другої не настільки цінні.

  1. Перше місце відводять гречанній каші. Її називають – царицею круп. Адже саме в гречаній каші міститься максимум корисних вітамінів і мікроелементів. Ця каша містить в собі чимало рослинного білка. Вона благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт. Тому вона настільки популярна серед тих, хто сидить на дієті людей.
  2. Друге місце відвели вівсяній каші. Багата на клітковину і вітамін В. Вона прекрасно засвоюється організмом. Її часто їдять при розладах шлунково-кишкового тракту. Мало того, вівсяна крупа відмінно зарекомендувала себе в косметичній сфері.
  3. Третє місце ділять перловка і ячна крупа. Ця каша теж має чимало переваг. Ячмінь добре чистить кишечник і ефективний при запорах. Знижує рівень холестерину. Не дарма на Тибеті ця каша дуже цінується.

А ось каші, які легко можна виключити з раціону.

  • Шліфований білий рис. За кількістю корисних речовин рис багато в чому поступаються вище названим кашам. Ця каша по суті мало корисна. Багато переоцінюють її властивості. По суті, вона може тільки втамувати голод.
  • Манна каша. Знамените страва з дитинства. Але на жаль, користь від неї теж мінімальна. Низький вміст білка і майже повна відсутність корисних компонентів.
  • Вівсянка швидкого приготування. Після обробки ця каша втрачає всі свої корисні властивості. Зате вона має високий вміст цукру. Тому сидячи на дієті краще утриматися від вживання цієї каші.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал