Ці домашні засоби позбавлять від зубного болю за 5 хвилин! Просто і ефективно

Якщо у вас немає можливості відвідати стоматолога найближчим часом, то ці засіб допоможуть позбутися від зубного болю без таблеток!

Зубний біль є результатом карієсу або роздратування нерву. Втрата зубів, руйнування і інфекція можуть викликати сильний біль. Ці болі можуть також означати захворювання ясен або наявності зубного нальоту і каменю.

Біль може бути глибокою, гострою та постійною. Якщо ви не можете потрапити до стоматолога, розгляньте можливість використання домашніх засобів від зубного болю.

Природно, просто і ефективно.

Ці домашні засоби позбавлять від зубного болю за 5 хвилин! Просто і ефективно

Гвоздична олія і гвоздика

  1. Це чудовий і дуже ефективний домашній засіб від зубного болю. Це м’який тип анестезії, і його слід застосовувати безпосередньо на проблемну область. Це забезпечить негайне полегшення болю.
  2. Якщо ви використовуєте олію, то капніть пару крапель на болюче місце. Якщо ви використовуєте гвоздику, то просто пожуйте пару штук. В результаті ви відчуєте ефект анестезії і біль вщухне.
  3. Якщо у вас немає гвоздичної олії і гвоздики, то ви також можете спробувати використовувати олію орегано, так як вона надає аналогічну заспокійливу дію.

Кубик льоду

Майже у кожного є лід, доступний в їх морозильнику. Просто помістіть кубик льоду на уражений зуб (або ближче до щоки) приблизно на 15-20 хвилин. Як мінімум три або чотири рази на день. Це повинно заспокоїти зубний біль.

Зубчик часнику

Зубчик часнику – ще один дешевий, швидкий і ефективний спосіб позбавлення від зубного болю. Змішайте часник з невеликою кількістю великої морської солі, а потім помістіть суміш прямо на зуб.

Екстракт ванілі

Екстракт ванілі – ще один легкий і розслаблюючий спосіб позбутися від зубного болю. Дві або три краплі цього засобу помістіть на проблемний зуб. В результаті ви зможете негайно заспокійливу зубну біль.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал