Кожен день п’ю 1 стакан кефіру на ніч. Пояснюю, як це впливає на організм

Кожен день п’ю 1 стакан кефіру на ніч. Пояснюю, як це впливає на організм

В студентські роки я примудрявся випивати до чотирьох літрів кефіру в день. Так, це перебір. Але часи були непевні, не було можливості знайти інші дешеві і корисні для організму джерела білка. Ні в якому разі я не раджу так сильно налягати на кефір, шкідливо.

Але ось розумне споживання цього чудового і доступного продукту можуть призвести певні метаморфози в нашому тілі. Сьогодні я розповім, як впливає на мій організм щоденне вживання 1 склянки кефіру на ніч протягом останнього року.

Кожен день п'ю 1 стакан кефіру на ніч. Пояснюю, як це впливає на організм

Створює відчуття насичення

Я часто приходжу пізно після роботи і не бачу сенсу в ситній вечері. Адже вона толком не перетравитися за ніч і буде тільки гробити мій слабкий організм. Стакан кефіру на ніч створює відчуття насичення. Я ніколи не п’ю знежирений кефір. Вважаю його неприродним. А ось кефір з жирністю від 2,5 до 3,2% саме те.

Покращує травлення

За допомогою склянки кефіру я намагаюся хоч якось заселяти корисні бактерії і дріжджі в свій кишечник. Це позитивно позначається на моєму травленні. Організм починає працювати як годинник.

Зменшує набряки

Я по 12 годин проводжу на ногах. Тому ноги трохи набрякають. Наскільки я пам’ятаю, кефір виводить надлишок натрію. А натрій затримує воду в організмі. Але варто багатьох застерегти від двох і більше склянок кефіру на ніч. Ви отримаєте сечогінний ефект і не виспитесь.

Знижує вагу

Кефір добре притуплює відчуття голоду через великий вміст білка, яке може коливатися від 2,8 г на 100 г продукту до 3,1.

В складі кефіру є унікальний амінокислотний склад, який покращує якість сну. Одним словом, випив кефір, наситився, заснув і схуд.

А ви вживаєте кефір?

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал