Мандарини дітям готую у блендері. Такий десерт не продають в магазині

Можливо, у ресторанах чи кафе ви куштували такий популярний десерт, як Панна Котта. Однак, якщо ви думаєте, що ця страва складна в домашньому приготуванні, ви помиляєтесь. Насправді вона потребує мінімум інгредієнтів. Просто треба дотримуватися деяких вимог приготування.

Інгредієнти для Панна Котти:

 • Мандарини – 700 г.;
 • Желатин – 20 г.;
 • Цукор – 4,5 ст.л.;
 • Ванільний цукор – 5 г.;
 • Молоко – 500 мл.

Приготування:

 1. Очищаємо мандарини від шкірки та кісточок, якщо такі є. Ці відходи нам не знадобляться.
 2. Очищені мандарини пересипаємо в блендер і подрібнюємо, доки не отримаємо однорідну консистенцію.
 3. Масу з цитрусових переливаємо в каструлю, туди ж кладемо 2 ст. л. цукру, 2, 5 г. ванільного цукру та 10 г. желатину. Збиваємо до повного розчинення ложкою або віночком.
 4. Ставимо каструлю на плиту і вмикаємо на середній вогонь, продовжуючи мішати. Потрібно довести масу до кипіння, після чого вимикаємо плиту.
 5. У чистій каструлі розігріваємо молоко і висипаємо 10 г желатину та 2,5 г ванільного цукру. Перемішуємо отриману суміш і доводимо до кип’ятіння. Важливо не забувати мішати молоко, щоб воно не почало згортатися.
 6. У гаряче молоко кладемо сир. Рекомендуємо використовувати маскарпоне (125 г). Чекаємо, поки він повністю розчиниться у молоці.
 7. Чисті чаші заповнюємо на половину масою мандариновою і відправляємо в холодильник на 2 години. Після цього дістаємо желе з цитрусових та другу частину чашок начиняємо молочно-сирною сумішшю. Наново залишаємо в холодильнику, але вже на 4 години.

Найсмачніший десерт Панна Котта готовий. Як бачите, його легко приготувати вдома. Зробити можна не тільки з мандаринами, але і з іншими ягодами або фруктами, головне дотримуватися співвідношення інгредієнтів і час застигання.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал