Мій улюблений торт “Панчо” БЕЗ випічки – дуже смачний та ніжний

tort pancho b553e78

Готуємо смачний торт “Панчо”. Торт створюється дуже швидко, він не вимагає випічки в духовці, що є безперечним плюсом. Для основи беремо звичайне печиво “Топлене молоко”, просочуємо його шоколадно-сметанним кремом. Поєднання солодкого шоколаду та кислинкою сметани дає приголомшливий збалансований смак крему.

Для начинки використовуємо банан, нарізаний часточками. Торт викладається шарами у глибокій тарілці. Після застигання він добре тримає форму, печиво повністю просочиться кремом, стає м’яким, однорідним, у міру солодким. Торт красиво оздоблюємо шоколадом, потім робимо візерунки. При вживанні дуже важко здогадатися, з чого саме складається цей торт.

125 хв 6 порцій

Інгредієнти:

  • Банан 3 шт
  • Печиво 500 гр
  • Цукор 1 ст.л
  • Цукор для заливки 2 ст.л
  • Какао порошок 2 ст.л
  • Сметана 600 гр
  • Вода 5 ст.л
  • Сметана для заливки 2 ст.л

Кроки

1. Підготуйте необхідні продукти за списком.
У глибокій ємності з’єднайте сметану і цукор. Суміш ретельно збийте вінчиком. Від цукру сметана стане рідкою.

tort pancho c5fad81

2. У мисочку влийте 5 ст.л. води, всипте 1 ст.л. з гіркою какао-порошку, перемішайте, поставте на 30 секунд в мікрохвильовку, щоб какао розчинилося, маса стане густіше. Какао-порошок можна замінити шоколадом.

tort pancho 9e11da5

3. Шоколадну суміш остудити, перелийте до сметани.

tort pancho 13ab817

4. Масу добре перемішайте, поєднуючи всі компоненти.

tort pancho 7a9b631

5. Глибоку тарілку застеліть харчовою плівкою в два шари. Все печиво поламайте на шматки різних розмірів – від великих до дрібної крихти. Розділіть його на 3 рівні частини для формування трьох шарів. Одну частину печива викладіть на дно ємності, розрівняйте.

tort pancho c609c8a

6. Зверху полийте його шоколадно-сметанною заливкою.

tort pancho f8ac8f7

7. Банани очистіть, наріжте на кружечки. Половину нарізки викладіть наступним шаром.

tort pancho 39a89ad

8. Назад покладіть печиво, придавіть його рукою.

tort pancho da53898

9. Полийте шар печива рідким кремом, викладіть банани.

tort pancho 25ecfca

10. На завершення сформуйте верхній шар з печива, полийте його кремом.

tort pancho 8b51ab4

11. Заготівлю накрийте тарілкою або плівкою, поставте в холодильник мінімум на 1 годину (можна довше) для застигання. Через час торт акуратно переверніть на плоску тарілку, видаліть плівку.

tort pancho 96767b3

12. Приготуйте сметанний крем. Сметану (2 ст.л.) змішайте з цукром (2 ст.л.), суміш вилийте на торт, щоб охопити верхівку і боки. Заливка швидко вбереться в торт.

tort pancho cd26759

13. Окремо приготуйте шоколадну глазур. 1 ст.л. какао-порошку і 1 ст.л. цукру розчиніть в воді (3 ст.л.), розчиніть суміш в мікрохвильовій печі. Шоколадом полийте торт по колу зверху вниз. Для цього зручно використовувати кондитерський пакет з невеликим отвором.

tort pancho 1b7d5fb

14. Потім за допомогою дерев’яної шпажки зробіть візерунки. Проводьте шпажкою вгору і вниз по всьому торту.
Поставте торт ще на 1 годину в холодильник, потім подайте на стіл.

Смачного!

tort pancho af4cdc9

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал