Неправильне пиття викликає набряки, біль в суглобах, шлунку, інші хвороби

Неправильне пиття викликає набряки, біль в суглобах, шлунку, інші хвороби

Більше половини життя я не надавала значення тому, як я вживаю воду. Виявилося, що я робила це неправильно, тому у мене боліли суглоби, набрякали ноги і рано з’явилися зморшки на обличчі. Лікар мені розповіла, як правильно пити воду, щоб подібних проблем не було і не виникало в майбутньому.

Набряки ніг – може ви не правильно п’єте воду

Як правильно пити воду: 5 простих правил

Запам’ятайте одне. Ми на 90% складаємося з води, тому пити її потрібно не як-небудь, а за певними правилами. Якщо грамотно пити воду протягом дня, то можна уникнути багатьох проблем зі здоров’ям і збільшити тривалість життя.

1. Бажано пити воду сидячи. Це зменшить застійні процеси, а рідина природно проходить травний тракт (від вживання до виведення з організму за допомогою нирок). Для шлунка шкідливо пити воду стоячи.

Замітка. Якщо пити воду стоячи або «на ходу», то це може сприяти набряку ніг і збільшенню запальних процесів, наприклад, в суглобах.

2. Пийте воду маленькими ковтками. Осушити залпом весь стакан відразу – менш корисно для здоров’я.

У день потрібно пити від двох літрів чистої води

3. Пити теплу воду – корисно. Вся справа в тому, що при вживанні холодної води організм витрачає внутрішню енергію, як правило, це енергія нирок (що для них не є позитивним моментом). Треба пити теплу воду рівну температурі тіла.

4. Бажано пити воду до їжі приблизно за 20-30 хвилин. По-перше, це поліпшить апетит і виділення травних соків, по-друге, шлунок буде частково заповнений, тому ви не з’їсте багато, що важливо для бажаючих схуднути. По-третє, вода прискорить обмінні процеси. Пити чи воду перед їжею – вирішувати вам.

5. Пити воду натщесерце вранці – дуже корисна звичка. Це допоможе прокинутися і підбадьоритися, запустить обмінні процеси і активізує метаболізм. Вода, випита вранці, має оздоровлюючий ефект на весь організм, тому що «будить» фізіологічні процеси після сну, а це дуже важливо.

Дотримання простих 5 правил про те, як правильно пити чисту воду, допоможуть поліпшити здоров’я, активізують травлення і обмінні процеси. Робіть так і суглоби будуть хворіти менше, набряки підуть, вранці обличчя буде виглядати значно свіжіше і молодше.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал