Огірки на зиму. Замість листя хрону кладу виноградні (рецепт хрустких огірочків і смачний маринад)

У моєму записнику є смачні і цікаві рецепти, яких в цьому році я ще не заготовлювала. Ось про такий рецепт я Вам сьогодні хочу розповісти. Огірочки виходять смачними, а головне хрусткими.

Продукти: на дві 1,5 літра банки

  • Огірки — 1,5 кілограма
  • Перець болгарський — 2 штуки середнього розміру
  • Гострий перець — 1 штука
  • Морква — 1 штука
  • У кожну банку необхідно покласти: по 3-4 горошини запашного перцю горошком, 5-6 горошин чорного перцю, 1 лавровий лист, по 2 листка чорної смородини і вишні, парасолька кропу, 3 зубчики часнику і 3-4 листа винограду.

Розсіл:

  • на воду вилиту в каструлю з 1 банки— 1 столову ложку з гіркою солі і 3 столових ложки з гіркою цукру, а в банку влити 1 чайну ложку оцтової кислоти 70%

Приготування:

Отже, огірки добре мию, відрізаю кінчики.

Болгарський перець нарізаю півкільцями, а моркву невеликими брусочками, чищу часник. Ще у заготовці використовую гострий перець.

А це зелень, яку теж використовую в приготуванні: листя винограду, лавровий лист, листя чорної смородини і вишні, добре визрілі парасольки кропу.

Так само знадобиться сіль, цукор, чорний і запашний перець горошком, а так само оцтова кислота 70%.

На дно стерильної банки кладу по 3-4 горошини запашного перцю горошком, 5-6 горошин чорного перцю, 1 лавровий лист, по 2 листка чорної смородини і вишні, парасолька кропу, 3 зубчики часнику і 3-4 листа винограду.

А якщо ви взимку захочете приготувати смачну Долму можна в кожну банку покласти по 15-20 листя винограду, але тоді баночку потрібно брати більшого розміру і кількість спецій буде трохи іншим.

Так само в банку кладу по дві часточки гострого перцю.

Потім укладаю по черзі огірки, болгарський перець і трохи моркви. Моркви краще багато не класти, інакше огірки будуть не такі хрусткі як нам хочеться.

Потім банки заливаю окропом, залишаю на 20 хвилин. Далі воду з банок виливаю в раковину і наливаю нового окропу, чекаю 2 хвилини, а потім воду з банки виливаю в каструлю, додаю 1 столову ложку з гіркою солі і 3 столових ложки з гіркою цукру. Розсіл закипів, вогонь вимикаю. У банку з огірками наливаю 1 чайну ложку оцтової кислоти, заливаю розсолом, банку зариваю кришкою, закручую ключем.

Банки перевертаю догори дном, укутую до повного охолодження.

Не забудьте поставити Лайк і поділитися в соцмережах! Дякуємо!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал