Ось як усунути камені в жовчному міхурі за допомогою природних засобів

Саме в жовчному міхурі зберігається жовч, речовина, яке сприяє засвоєнню жирів організмом.

Коли виникає дисбаланс між кількістю води і речовинами в жовчі, кристали кальцію і холестерину утворюються і накопичуються. Тим самим викликаючи стан, відоме як жовчнокам’яна хвороба або камені в жовчному міхурі.

Ці камені в жовчному міхурі можуть не мати симптомів, але деякі люди повідомляють про сильні і постійні болі, а також про нудоти і блювоти.

У природі ми знаходимо кілька інгредієнтів,які можуть не тільки допомогти запобігти, а й вилікувати деякі випадки жовчного міхура.Ось як усунути камені в жовчному міхурі за допомогою природних засобів

Розповідаємо про деякі з них:

Яблучний оцет

Яблучна кислота діє як пом’якшувач і зупиняє вироблення холестерину в печінці. До того ж допомагає повільно розчиняти камені.

Покладіть столову ложку оцту в стакан яблучного соку. Приймайте щоразу, коли ви відчуваєте біль в жовчному міхурі.

Лимонний сік

Дефіцит вітаміну С був пов’язаний з більш високою частотою вмісту цих каменів. Регулярне вживання лимона особливо корисно для запобігання появи каменів у жовчному міхурі.

До того ж лимон багатий кислотою і допомагає знизити кальцифікацію жовчного міхура і вироблення холестерину. Ви можете пити сік з чотирьох соків протягом тижня. Також рекомендується пити багато води після вживання соку.

М’ята

М’ята особливо багата терпеном, речовиною, що стимулює вироблення жовчних соків. Який допомагає пом’якшити дію каменів в жовчному міхурі. І може навіть розчинити деякі з них. Ви можете відчути цю перевагу, зробивши чай з листя м’яти. Пийте два рази в день протягом місяця.

Овочеві соки

Багато овочів роблять благотворний вплив при лікуванні каменів в жовчному міхурі. Хороший спосіб їх використання – включати в свій раціон соки, приготовані з овочів.

Наприклад, такі соки, як буряк, огірки та морква, підсилюють функцію жовчного міхура і стимулюють вироблення жовчі.

Через високу діуретичну і очищаючу здатність кульбаба є чудовою альтернативою. Оскільки вона покращує роботу жовчного міхура, уникаючи каменів в жовчному міхурі.

УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму! При будь-яких не здорових змінах зверніться до лікаря! Стаття несе суто інформативний характер! Будьте здорові!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал