Домашні засоби від атеросклерозу, високого тиску і хвороб серця, що ефективно себе зарекомендували!

Прості та ефективні засоби очистять судини і поліпшать ваше самопочуття!

Атеросклероз – це коли деякі речовини починають накопичуватися на стінках артерій і кровоносних судин.

Оскільки артерії і кровоносні судини стають вузькими, серце повинно більш ретельно працювати, щоб перекачувати кров, підвищуючи кров’яний тиск. Це може бути дуже небезпечно, і якщо згусток крові тече через ці забиті артерії і застряє, може статися серцевий напад або інсульт.

На щастя, існують способи зниження рівня тригліцеридів, зменшення запалення в серцево-судинній системі і усунення бляшок, яке змушує артерії затвердіти і звужуватися. Саме з цієї причини атеросклероз часто називають «затвердіння артерій».

Атеросклероз може бути значно зменшений і навіть усунутий за допомогою змін в харчуванні та способі життя. Ми пропонуємо вам найкращі природні домашні засоби для лікування атеросклерозу.

Домашні засоби для лікування атеросклерозу

Риб’ячий жир:

Висока концентрація Омега-3 жирних кислот в порівнянні з жирними кислотами Омега-6, що містяться в риб’ячому жирі, робить його дуже ефективним для запобігання небезпечного нарощування нальоту в кровоносних судинах, які можуть уловлювати згусток крові і викликати інсульт або серцевий напад.

Ці жири необхідні для правильного функціонування нашого організму.

Жирна морська риба:

Вона дуже корисна в регулюванні рівнів холестерину. Крім того, вона має широкий спектр унікальних мінералів, які роблять її корисною для багатьох інших аспектів здоров’я, включаючи селен, білки, фосфор, калій, холін і пантотенову кислоту.

Калій, наприклад, також є судинорозширювальним засобом, що означає, що він може зменшити напругу в серцево-судинній системі шляхом розслаблення кровоносних судин, ефективного зниження артеріального тиску і запобігання ішемічної хвороби серця.

Часник і цибуля:

Коли справа доходить до перевірених методів ефективного зниження рівня поганого холестерину, цибулю і часник є одним з кращих. Їх рекомендують додати до багатьох страв. Аліцин є їх активним компонентом, і це органічна сполука, як було доведено в дослідженнях, допомагає очищати судини. Це зробило часник і цибулю одними з найбільш рекомендованих для профілактики атеросклерозу і усунення серцево-судинних проблем.

Шпинат:

Шпинат дуже добре впливає на здоров’я серця і зменшує атеросклероз.

По-перше, шпинат здатний знизити кров’яний тиск.

По-друге, селен, бета-каротин і марганець можуть допомогти зменшити атеросклероз в організмі, а шпинат має високий вміст цих поживних речовин. Нарешті, неоксантін і violaxanthin два протизапальних з’єднання в шпинаті можуть зменшити запалення в кровоносних судинах, що допомагає підтримувати серцево-судинну систему здоровою.

Бобові:

Переважна більшість бобових містять високі рівні калію. Хоча люди думають про банани як про багатий калієм супер продукт, бобові містять набагато більше калію і їх рекомендують додати в раціон як джерело необхідних мінералів і білків.

Калій знижує артеріальний тиск , розширюючи кровоносні судини і знімаючи напругу в серцево-судинній системі.

Регулярні вправи:

Регулярні фізичні вправи дуже важливі, щоб зберегти ваше серце здоровим, так як сидячий спосіб життя означає більш швидке накопичення жирових відкладень в організмі. Крім того, прискорення обміну речовин може бути дуже корисним, щоб спалювати жир більш ефективно.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендовано звернутись до лікаря, при виникненні будь-яких змін в організмі!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал