5 природних засобів, для боротьби зі стресом і поганим сном! Ефективна допомога

Існує кілька природних засобів, які є хорошим варіантом. Особливо для доповнення або заміни алопатичних ліків.

Вони настійно рекомендуються для лікування легкої або помірної тривоги.5 природних засобів, для боротьби зі стресом і поганим сном! Ефективна допомога

Переваги природних засобів.

Вони не мають побічних ефектів і, крім того, їх основні ефекти особливо корисні для нашого здоров’я. До того ж вони є хорошою альтернативою регулярному споживанню.

Отже, ось п’ять природних засобів, які можна включити в свій раціон.

1. Валеріана, один з кращих природних засобів.

Валеріана – це трава, яка довгий час використовувалася для заспокоєння нервів.

Це один з природних засобів, відомих своєю заспокійливою і розслаблюючу дію.

Мало того, що вона допомагає зменшити занепокоєння, це також зменшує серцебиття і допомагає вам заснути. Це натуральний продукт, який можна легко знайти на будь-якому ринку.

2. Липа, ще одна чудова трава.

Липа є одним з найстаріших природних засобів. Як і валеріана, вона століттями використовувався від стресу. До того ж липа має заспокійливий ефект і полегшує сон.

Липовий чай в ідеалі пити тричі на день і один раз вночі, перед сном.

3. Триптофан.

Триптофан – це амінокислота, яка присутня в декількох продуктах. Його основною характеристикою є те, що він сприяє тривалому виділенню серотоніну. Даний гормон врівноважує настрій і допомагає створити відчуття благополуччя.

До продуктів, які містять триптофан відносяться індичка, курка і жирна риба, а також яєчні жовтки, ананас, банан, авокадо, слива, горіхи, темний шоколад і деякі водорості, як спіруліна.

4. Омега-3.

Дієтологи наполягають на харчову цінність омега-3 жирних кислот, особливо для регулювання рівня холестерину і поліпшення функціонування системи кровообігу. До того ж цей чудовий зв’язок також має важливі ефекти в зменшенні занепокоєння і поліпшення емоційного благополуччя.

Омега-3 володіє винятковою властивістю: він допомагає знизити рівень кортизолу, так званого «гормону стресу».

5. Настій хмелю

Властивості квітів хмелю мають розслаблюючий ефект, який допомагає зменшити занепокоєння, ідеально підходять для настою і пиття перед сном або сніданком. Його вплив на наш організм може бути дуже сильним, особливо заспокійливим і снодійним.

Квіти хмелю також ефективні для тих, хто намагається кинути курити або страждає від синдрому відміни. До того ж він допомагає збалансувати настрій під час менопаузи. Мало того, хміль впливає на вироблення естрогену.

Але бажано проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати дані лікарські рослини.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал