ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ: Імбир допомагає при низці станів та захворювань

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про користь імбиру для схуднення. Також радять застосовувати імбир для лікування нудоти, застуди, головного болю, діареї, ревматичних захворювань, контролю рівню холестерину.

Однак, цьому немає підтверджень. 

У статтях про альтернативні методи лікування не завжди чітко стверджують, що рослина ефективна проти низки станів чи захворювань. Однак, у цих матеріалах не згадують доказову медицину, пропонують рецепти застосування відварів, настоянок чи мазі з різних рослин.

У мережі можна знайти безліч порад, як лікуватися. Часто такі поради недієві, а іноді небезпечні для здоров’я. Тому перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

З’ясувати, чи вітамін або харчовий додаток має доведену лікувальну дію у можна у базі WebMD. Вона дозволяє шукати за назвою продукту, хвороби чи стану.

Імбир — рослина, корінь якої використовують для виготовлення ліків. Також імбир поширений як спеції. У народній медицині імбир застосовують при низці захворювань та станів, як-от: грип, застуда, нудота, захитування, біль у м’язах після навантажень. Крім того, радять вживати імбир для схуднення. Однак, наукові дослідження не підтверджують ефективність використання імбиру при згаданих захворюваннях та станах.

Імбир потенційно ефективний при нудоті під час вагітності або спричиненій препаратами проти ВІЛ/СНІД, також як обезболюючий препарат під час менструації та при остеоартриті.

Деякі дослідники вважають, що імбир має ефективну дію проти запальних процесів – його додають у чай або їжу, або ж вживають сушеним. Однак, чи точно імбир ефективний проти кашлю та при виведенні слизу вчені ще вивчають.

Тому для підтвердження ефективності імбиру потрібно більше досліджень.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал