Перші симптоми клімаксу, на які жінки не звертають увагу, а ВАРТО!

Поговоримо про клімакс. А саме про перші симптоми клімаксу, яким жінки не надають значення. А це означає, що організм починає змінюватися зсередини.

Першим симптомом клімаксу є порушення менструації. Коли кров’янисті виділення починають йти не кожен місяць, а через місяць-другий (наприклад). І незабаром повністю проходять. Настає менопауза.

УВАГА! Ця стаття носить виключно ознайомчий характер. Є протипоказання. Перед застосуванням рекомендацій і порад з статті ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем! Будь-які поради з інтернету можуть нашкодити!

При менопаузі різко знижується рівень естрогену в крові.

Є 3 види симптомів при менопаузі: ранні, средніі пізні. Сьогодні ж ми поговоримо саме про ранні симптоми.

Симптомами наступаючої (наближається) менопаузи є:

  1. сильні головні болі;
  2. депресія, поганий настрій;
  3. поганий сон, часто страждаєте безсонням;
  4. лібідо знизилося, немає ніякого потягу до партнера;
  5. часто б’ється серце;
  6. тиск скаче – то різко підвищується, то знижується;
  7. то морозить, то кидає в жар;
  8. ви стаєте сильно дратівливими, неспокійними, нервовими;
  9. забуваєте, що потрібно зробити.

Як правило, жінки на всі ці симптоми, ознаки не звертають ніякої уваги. Вони думають, що головний біль – це явище тимчасове, пройде. Поганий настрій – теж пройде і так далі. Але, це все симптоми клімаксу.

Також можна сказати, що якщо жінка протягом декількох місяців ніби сама не своя – і на фізичному рівні, і на емоційному, то мова може йти про гормональні зміни. Про клімакс.

Цього стану не варто лякатися, це просто перехід з одного гормонального фону в інший. Просто потрібно це прийняти і йти далі. І боротися з симптомами. Так як причину цих змін ви не усунете. Жінка переходить в іншу вікову групу, змінюється рівень естрогенів і все це призводить до погіршення самопочуття. Але, знову ж таки, це все тимчасово.

Пишіть в коментарях, які у вас були ранні симптоми клімаксу?

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал