4 способи очищення сечового міхура і профілактики циститу. І забудьте про неприємні відчуття

Сечовий міхур грає істотну роль в нашому організмі. Це особливо чутливий орган до різних захворювань. Наприклад, циститу, інфекцій і навіть онкології.

Необхідно знати, як піклуватися і покращувати його функцію. Це можна природним шляхом.

Сечовий міхур – це чутливий орган, який реагує на все, що в сечі викликає інфекцію або запалення. Мало того в ньому містяться шкідливі відходи, які необхідно вивести з організму.

Гіперактивний сечовий міхур або нетримання сечі – це проблеми, які можуть викликати невеликі ускладнення в повсякденному житті. Наприклад: це змушує нас частіше відвідувати ванну кімнату і може стати хронічним.

Тому варто піклуватися про сечовий міхур і знати, які продукти і звички будуть підтримувати його здоров’я і належну роботу.4 способи очищення сечового міхура і профілактики циститу. І забудьте про неприємні відчуття

1. Детоксикацію сечового міхура варто проводити два рази на тиждень

Важливо присвятити один день з трьох догляду за сечовим міхуром. Слід зазначити, що дотримання цих порад і рекомендацій також допоможе вам в детоксикації нирок.

Отже, для початку потрібно зменшити або виключити сіль, яку ви споживаєте під час їжі. Наступні поради допоможуть вам очистити сечовий міхур або нирки:

  1. Не пийте кави, газовані напої або солодкі напої.
  2. Не їжте продукти з надмірною кількістю білка.
  3. Кожні три дні один день їжте тільки фрукти, овочі, натуральні соки і воду.
  4. Уникайте м’яса, солодощів і рафінованого борошна.
  5. Пийте два літри води в день.

2. Журавлинний сік

Журавлинний сік, безсумнівно, ефективний сік для здоров’я і лікування сечового міхура. Відкладення кальцію також можуть викликати інфекції сечовивідних шляхів, такі як камені в нирках. Тому дуже корисно регулярно пити журавлинний сік.

Мало того, журавлинний сік зміцнює імунітет і судини.

3. Пийте соки, багаті калієм на сніданок

Більше калію можна отримати з соку. Досить використовувати соковижималку з наступними овочами:

  • морква
  • стебло селери
  • 2 пучка шпинату
  • гілочка петрушка
  • вода

Даний сік багатий і дуже корисний для здоров’я. Він є особливо потужним засобом для очищення сечового міхура. Яке також містить енергію, вона допоможе вам почати день. Просто вичавіть сік з моркви і селери і змішайте його зі шпинатом і петрушкою, додайте води.

4. Кавун

Кавун особливо підходить для очищення сечового міхура і діє як сечогінний засіб. По можливості їжте кавун, і ви побачите, як регулюється ваша сечова система, запобігаючи інфекцію і сприяючи нормальній функції нирок. До того ж сік кавунів можна змішувати з іншими соками.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал