Підтяжка обличчя і звуження пор: ефективна маска за копійки

Хто з нас не хоче мати підтягнуту шкіру обличчя з акуратними непомітними порами? А домогтися красивої шкіри можна і без дорогої косметики – за допомогою бюджетних, але ефективних домашніх масок. Наприклад, дана маска вже після першого застосування помітно освіжить шкіру, а також звузить пори.

Вам будуть потрібні:

  • дріжджі живі або сухі;
  • молоко;
  • масляний вітамін Е;
  • крохмаль

Основа маски – це дріжджі, найкраще брати живі дріжджі, близько 20 г. Можна також використовувати і сухі, тоді буде потрібно 2 ч. л. без гірки.

Дріжджі розчиняємо в 3 ч. л. молока, воно повинно бути або теплим, або кімнатної температури. Щоб живі дріжджі краще розчинилися, їх варто попередньо трохи підтримати в теплі. Потім до розчинених у молоці дріжджів додаємо 10 крапель масляного вітаміну Е, добре перемішуємо.

Нарешті робимо суміш густою за допомогою крохмалю. Постійно помішуючи, додаємо його поступово до тих пір поки не вийде однорідна кремоподібна маса. Крохмаль можна брати як картопляний, так і кукурудзяний.

Отриману маску наносимо на попередньо очищену шкіру обличчя, повік, шиї і декольте, залишаємо на 15 хв. Змиваємо прохолодною водою, після чого наносимо улюблений крем.

  • В крохмалі міститься вітамін С і вітамін В5, які підсилюють регенерацію шкіри, а також уповільнюють процес старіння. Вітамін Е часто називають вітаміном краси, він робить шкіру гладкою і пружною. Дріжджі завдяки вмісту в них корисних речовин виступають в якості пробіотика, що відновлює мікробіом шкіри.
  • Ефект маски помітний вже після першого застосування, але можна зробити і курс таких масок: 2-3 рази на тиждень протягом місяця, після чого необхідно зробити перерву.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

А нижче ви можете подивитися відео з рецептом цієї недорогої, але ефективної маски для підтяжки шкіри обличчя і звуження пор.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал