Підживлення розсади помідорів молоком. Гарний спосіб мати міцну та гарну розсаду

Всі люблять такий прекрасний овоч – як помідор. Тому, шукають способи, як отримати гарний та солодкий врожай.

Городники часто експериментують та знаходять несподівані способи, які дають чудовий результат.

Один такий експеримент – це вирощена томатна розсада з використанням молока. В ньому міститься велика кількість корисних речовин, в доступній для рослини формі. Крім підживлення, молоко попереджає зараження томатів грибковими хворобами. Сіють насіння звичним способом.

Склад ґрунтосуміші: пісок, дернова земля та перегній в пропорції 1:1:1. Міжряддя борозен 4 см., у пролите  гарячим розчином 1% марганцівки висівають насіння та засипають землею. Як тільки з’являться перші сходи, тару з томатами переносять на світло й тримають при постійній температурі, без різких перепадів. Поливати потрібно, щоб вода була теплою.

Як тільки на рослинах з’являться перші 2 листочки, починають їх підживлення молоком. Беруть звечора знежирене молоко та розчиняють його в 1 літрі води 100 мл. Поливають цим розчином рослини під корінь та обприскують по листу.

Молочна суміш допомагає рослинам в боротьбі з грибковою хворобою — фітофторою. Ще вважається корисним для томатів такий розчин: молочна суміш та йодна настоянка, на 3 літри суміші 1 крапля йоду. Така суміш захищає рослини від фітофторозу, знищує кореневу гниль та буру плямистість. Йодна підгодівля покращує імунітет томатів, смак та прискорює дозрівання.

Робити таке підживлення не більше 2-3 разів за сезон.

З йодом 1 раз, а наступні рази тільки молочною сумішшю.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал