Пісні завиванці: смачні дріжджові рулети з горіховою начинкою від української господині

#завиванці #баники #рудоші #рулет_горіховий #піст

Пропоную приготувати смачні дріжджові рулети з горіховою начинкою. Тісто звичайне дріжджове, пісне.

З цієї порції у мене вийшли 2 рулети.

Зміст

Продукти:

  • 600 г теплої води
  • 4 ст .л.цукру
  • 40 г дріжджі
  • Дрібка солі
  • 70 г олія звичайна.
  • 1,100 борошна

Приготування:

Приготувати опару.

В теплій воді розчинити дріжджі та цукор. Додати 5 ст. л борошна. Все розмішати, дати підійти у теплому місці, має зробитись шапочка зверху.

Додати до опари сіль поступово просіяне борошно. Олію підливаю поступово при вимішуванні. Вимішую довго хвилин 15. Має вийти однорідне пухке тісто, що до рук не липне.

Ставимо в тепло для підйому на 1 год. Потім руками опускаємо тісто, даємо ще раз піднятись, це приблизно півгодини, хвилин 40.

Коли піднялось вдруге розкатуємо пласт тіста, трохи припиливши борошном, змащуємо пісним маселком щедро та присипаємо меленими горіхами з цукром. В мене було 400 г горіхів, до них я додала 200 г цукру та 1 ванільний цукор. Цієї начинки хватило на два рулети.

Коли щедро посипали, скручуємо в рулет. Я скрутила досить щільно. Даємо рулетам підійти у формі півгодини. Звеху я їх змастила медом розчиненим з теплою водою. Випікаємо в духовці при невисокій температурі 160 гр. до готовності, приблизно біля години. Виймаємо з духовки та накриваємо вологим рушником і так залишаємо остивати.

Дуже смачно до чаю чи кави. Нехай вдається🥰

Рецепт як завжди від прекрасної господині – Оксана Костик

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал