При запаленні жовчного міхура ці 3 засоби прийдуть вам на допомогу!

3 натуральних засоби від запалення жовчного міхура.

У цій статті ми поділимося кращими натуральними засобами від запалення жовчного міхура:

  • лимонним соком з оливковою олією,
  • куркуміном і розторопшею.

Що таке холецистит?

Холецистит – це запалення жовчного міхура, органу, розташованого під печінкою в правій стороні тіла. Він містить жовч – речовину, яку виробляє печінка і яка бере участь в травному процесі, зокрема, у перетравлюванні жирів.

Однак в деяких випадках в жовчному міхурі можуть утворюватися камені і викликати запалення при накопиченні жовчі. Це призводить до сильного болю в животі. Крім того, ці камені блокують протоки, що може бути небезпечно, якщо своєчасно не почати лікування.

Фактори ризик

Хоча від холециститу може постраждати будь-яка людина, є декілька факторів, які збільшують ризик захворювання жовчного міхура. Наприклад, більшому ризику піддаються жінки похилого віку. Однак на розвиток запалення цього органу можуть впливати і інші фактори:

  • Вагітність.
  • Гормональна терапія.
  • Ожиріння і різкі зміни ваги.
  • Діабет.

Засоби від запалення жовчного міхур

1. Лимонний сік і оливкова олія.

Домашня суміш оливкової олї і лимона може бути корисна для поліпшення функції жовчного міхура і печінки.

Одним з найпростіших і дешевих натуральних засобів від запалення жовчного міхура є лимонний сік. Стародавні методи лікування включали цей фрукт для розчинення каменів в жовчному міхурі, в деяких випадках в поєднанні з іншими лікарськими інгредієнтами, такими як оливкова олія.

Інформацію про те, як очистити печінку і жовчний міхур за допомогою цитрусових, оливкової олії і солей магнію, можна знайти на багатьох веб-сайтах, присвячених народній медицині. Однак це лікування пов’язане з певними ризиками для здоров’я, тому вам не слід проводити його без медичного спостереження.

Щоб скористатися цим корисним способом, щодня приймайте на порожній шлунок столову ложку оливкової олії, змішану зі столовою ложкою лимонної олії. Роблячи це, ви м’яко і природно поліпшите роботу печінки і жовчного міхура.

2. Добавка куркуміна.

Дослідження показують, що пероральний прийом добавок куркуміна може бути ефективним при лікуванні холециститу. Основним інгредієнтом цієї добавки є куркума – природний протизапальний засіб.

Хоча для впевненості в ефективності цього препарату ще потрібні додаткові дослідження, є причини припускати, що куркумін може стимулювати скорочення жовчного міхура. Це допомагає зменшити утворення каменів в жовчному міхурі, а також полегшити виведення існуючих каменів.

Крім того, у цій добавці немає побічних ефектів навіть при тривалому застосуванні. Однак рекомендується медична консультація для постановки діагнозу, подальшого спостереження і визначення дозування.

3. Розторопша плямиста.

Розторопша – це натуральний засіб, який використовувався з давніх часів для лікування печінки і жовчного міхура. Ви можете пити її у вигляді настою, заварювати, як чай або приймати добавки в формі капсул або пігулок. Ви навіть можете знайти окремо її концентровану активну речовину – силімарин.

Додаткові поради

Нарешті, варто згадати, що якщо ви страждаєте холециститом, дуже важливо дотримуватися цих порад:

  • Не їжте до тих пір, поки не пройдуть коліки.
  • Пийте багато води. Також можна пити несолодкий яблучний сік.
  • Уникайте жирної їжі і продуктів, що викликають підвищену кислотність.

Крім того, вам слід негайно звернутися до лікаря, якщо біль дуже сильна, якщо у вас почалася блювота або якщо у вас утруднене дихання. Також зверніть увагу на свою сечу: якщо вона темно-коричнева, негайно записуйтеся на прийом до лікаря. Це потрібно зробити і в тому випадку, якщо ваші очі або шкіра придбали жовтуватий відтінок.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал