Прибираємо солі в області шиї в домашніх умовах! Проста дієва мазь.

Кращі поради для усунення солей в області шиї.

Напевно кожен чув про остеохондроз. Саме це захворювання має на увазі під собою відкладення солей в шийному відділі хребта людини.

Даний відділ є досить важливим у людському організмі. У разі занедбаного стану при даній подібній хворобі, організм може зазнати серйозні порушення.

В області шиї зосереджені судини і нерви, які живлять тканини самої шиї, обличчя і всього черепа. Якщо нервові закінчення будуть затиснені, то це може привести до головних болів, оніміння кінцівок, слабкість в м’язах, а також швидкої стомлюваності. Однак це далеко не весь список згубних наслідків.

Перший спосіб для усунення сольових відкладень в області шиї:

Необхідно придбати картоплю, мед і ялицеву олію.

Картопля необхідно потерти на тертці, бажано дрібніше, і змішати його з медом. Пропорція повинна становити 1:1. Отриманий компрес накладається на область плечового пояса і шиї. Тримати такий компрес потрібно не менше двох годин.

Після зняття компресу, місце його накладення потрібно протерти серветкою. Бажано прибрати з даного місця абсолютно всі надлишки, що залишилися від суміші картоплі і меду. Після чого смерековою олією змащуємо місце накладення компресу. Дана процедура закріплює отриманий ефект і надає легкий розігріваючий ефект. Дану суміш потрібно готувати заново кожен раз при проведенні процедури.

Курс лікування повинен проходити протягом від семи до десяти днів, в кожен з яких необхідно застосовувати тільки свіжовиготовлену суміш для компресу. Менше проведення процедури по днях не дасть бажаного результату.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал