Реставрація ущільнювачів гумок холодильника – це просто. І техніка прослужить довгі роки

Одна з найчастіших проблем холодильника, з якою стикається практично кожен – це проблема з ущільнювачем: він зсихається, перестає прилягати до стінки або просто проривається. Всі ці проблеми безпосередньо впливають на роботу холодильника і можуть вивести його з ладу набагато раніше терміну. Однак одна досить проста процедура може продовжити життя ущільнювача, а разом з ним і всьому холодильнику.

Найкраще поєднувати цю процедуру з розморожуванням холодильника. Все, що вам знадобиться – це гаряча вода. Одного чайника буде досить для обробки ущільнювача однієї камери.

Якщо ви хочете перевірити, чи щільно гумка ущільнювача прилягає до дверцят, є один дуже простий спосіб. Просто покладіть всередину холодильника включений ліхтарик, якщо ви побачите світло, то, крім світла, всередину також легко потрапляє і повітря.

Ось так виглядає нижній ущільнювач морозильної камери в порівнянням з верхньою гумкою до обробки.

Отже, підкладаємо під двері холодильника рушник або лист, щоб вода не стікала на підлогу. Потім, легко відтягуючи гумку від дверей, проливаємо її окропом, особливу увагу приділяючи кутам. Далі, добре прогрів ущільнювач, закриваємо і злегка притискаємо дверцята холодильника, щоб ущільнювач вирівнявся.

Буквально через хвилину відкриваємо дверцята, добре її витираємо і процедура завершена. Тільки подивіться, як добре розширився і вирівнявся ущільнювач. Якщо проводити таку процедуру регулярно, 1 раз на рік, то ущільнювач прослужить вам десятиліття.

Якщо ущільнювач зам’явся тільки в деяких місцях, наприклад, в кутах, то можна прогріти і вирівняти його точково за допомогою пари праски або просто фена.

Якщо ж гумка прорвалася, то вам допоможе силіконовий герметик. Для цього спочатку за допомогою скотча захищаємо область навколо гумки. А потім просто заливаємо силіконовий герметик в щілину. Закриваємо дверцята, за допомогою скотча фіксуємо її так, щоб вона трохи щільніше прилягала до дверцят, прибираємо зайвий герметик і залишаємо його до повного висихання, найкраще на ніч.

А нижче ви можете подивитися детальний відео про те, як самостійно відреставрувати ущільнювач на холодильнику.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал